Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor-Eskişehir maçı tahmin ve yorumlar
Alt 01.04.2013, 21:31   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivasspor-Eskişehir maçı tahmin ve yorumlar

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Federasyon Orduspor´u küme düsürmez bunu bir yere not ediver istersen.....
Ordu Fenerbahce´ye yenilmez buna inan..... neye güvenipte federasyon orduyu küme düşürmez diyorsunuz onu anlamadım?hani federasyon başkanı haluk ulusoy olsaydı çok inanırdım çünkü orduspor süperlige çıktıysa tamamen haluk ulusoy federasyonun şikesiyle çıkmıştır belki bilmiyorsunuzdur diye bidaha hatırlatıyım isterseniz 2.b de eskişehirle ordu şampiyonluğaoynuyor playoflarda eskişehir a kategorisine çıkmayı garantilemiş maç orduda orduspor kazanırsa onlarda çıkacak yenilgi halinde çıkamıyacak eskişehirspor 2-0 önde dak 85 olmuş ordulu bitaraftar elinde ekmek bıçağıyla sahaya dalıyor hakemi kovalıyor maç tatil oluyor ,normalinde 2-0 sonucu tescil edip yada 3-0 hükmen verip tescil edeceğine olayı soğumaya bıraktırıyor 2 3 aysonra milleti tatilden çağırıp maçı tekrar ettiriyor maçı orduspor kazanıp A kategorisine yükseliyor ve yine haluk ulusoy desteğiyle şampiyon olup süper lige çıkıyor haluk ulusoy başta olsaydı şundan emin olunki bu maçı neyapar eder orduya verdirirdi bundan zerre kadar şüphem yok O gs yalakçısı orduspor başkanıda kendilerini sütten çıkmış akkaşık gibi gösterip sivassporun şikeci takım olduğunu idda edip düşürülmesini türk futbolunun temizlenmesini talep ediyordu vs.. şimdi kim futbolu kirletiyor ?ben olası sivasspor galibiyeti ve olası ordu mağlubiyetini varsayarak fark 9 olabilir dedim olmıyacak bişeyde değil orduspor gözünüzü çok korkutmuş maç 15 dak daha uzasa sivasspor 3 tane daha atardı fb ye direnecek güçleri yok eniyisi bunları gelecek pazartesi konuşalım
Bu yazmis oldugun yaziyi kayit ettim.Önce hafta sonunda oynanacak Ordu ´-FB maciyla basliyoruz.Bakalim burada hakli kim cikacak.Ben Ordu yenilmez demistim ve sözümün arkasindayim.
Ikinci husus ise Ordu´yu küme düsürmezler demistim.Haluk Ulusoy´u isin icine karistirmissin.Buradada sözümün arkasindayim.Sezon sonunda Ordu´nun düsmeyisine sahit olacaksin.Bunun icin 7 hafta beklemek gerekiyor.Evet onlarin baskanlari GS´in baskaniyla bir olup bize karsi etmediklerini birakmadilar ama o is baska.Ben bu süre zarfinda calistigim icin genelde aksamlari bu siteye giriyorum.Önce Ordu-FB,daha sonrada Ordu´nun küme düsmedigine sahit olacaksin.
Bu hafta sonunda önce Kayseri, Elazig´a vuracak.Ordu´da FB´ye.Bu arada düsecek 3. takimi anlamissindir herhalde.....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır