Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Stad için İlk Kazma Vuruldu
Alt 08.10.2012, 14:59   #79
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad için İlk Kazma Vuruldu

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel kardeşim 35.000 seyiriciyi hak edecek ne yaptı takım diyosun sen sivasın 3. ligde oynadığı yılları ve trübünü bilmiyosun belliki. daha ne yapsın kardeşim Sivas gibi bir şehrin takımının 8 yıldır süper ligde olması lütufların en büyüğüdür hemde taraftar desteği olmamasına rağmen 500 bin tl değerindeki kıçı kırık takım otobüsünü almak için aylarca sms kampanyası yapıldı da para zar zor toplandı oysa bursa taraftarı da benzer bir kampanya yaptı 3 günde 1 milyondan fazla para topladı. takım daha ne yapsın valla bu takım bu şehre fazla geliyor bence. ben başkanın yerinde olsam sıkılırım böyle taraftarmı olur ya. ney napacan 35.000 kişilik stada 5000 kişi gidip bir baba hindi betesinimi söyleyecen komik olmayın. o yapılacak 25.000 kişilik stadda 10,000 kişiden vazgeçtim sivas ortalama 15,000 kişiye oynasın ben dişimi kırarım. ha uefada tur atalyan takımların şampiyon olan takımların maç biletleri 50 tl en ucuzu stadları full çekiyor. takım ürünleri kapış kapış gidiyor. sivasın taraftarının sivasspora zerre kadar mali desteği yok. bir tek stada gitme bağırma kalıyor geriye onuda yapmıyorlar sonrada en büyük beklentiler içine giriyorlar yatın kalkın takımın süper lige olmasına dua edin.
Yani bu sivas halkına 35.000 kişilik stad fazla haketmiyor diyorsun öyle mi? O zaman senin düşüncen sana bizim düşüncemiz bize. Çünkü anlatmak zor. Şu andaki stadın yerini tokiye verdik buna karşılık 100.000.000 liralık 35.000 kişilik stadyum yapacakken şimdi 80.000.000 liralık 25.000 kişilik stad yapılacak. Sivastan kaçan para 20.000.000 lira. Sizin gibiler yüzünden toki bıyıklarının altından güldü. Yerde aradığını sivasta buldu. Sivasın en güzel arazisi de tokinin oldu. Sen hala sivas haketti haketmedi diye düşün durr!