Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ara Transfer Raporu
Alt 02.02.2016, 16:20   #17
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Ara Transfer Raporu

Transferler Genel Olarak Olumlu;

Tanase : Form tutar , Avrupa Şampiyonasına gitmek isterse Ligde bizi sırtlar. Hem 10 numara pozisyonun da hem sol kanatta oynaması avantaj. Forvetlerimiz için bulunmaz bir fırsat.

Hussain = Galatasaray maçında, Eskişehir maçında oynadığı oyun attığı ara paslar ilerisi için umut verici. Takımda en çok katkı beklediğim oyuncu.

Texeira ; Galatasaray maçında attığı gol ilerisi için umut verdi. Eskişehir maçında biraz vasattı. Takımda iyi orta kesecek oyuncular olduğu sürece çok gol atacağı kesin.

Hasan Kabze ; Kendisinden beklentiler çok fazla, ama beklentilerimiz kendisinden çok büyük. Bu yüzden maçların son 12-20 dakikasında oynamasında fayda var. Bizim aradığımız santrofor tarzında değil, Bize sırtı dönük ileride top tutacak top indirecek Eski Eneramo tarzında bir oyuncu lazım.

Oumari ; Galatasaray ve Eskişehir maçlarında ki oyununu pek beğenmedim. Çok hızlı olmasına rağmen dağınık oynuyor. Sol kanatta oynadığını yazmıştı bazı arkadaşlar , bence sol kanatta değerlendirilmeli.

Emre Öztürk; Nedir ne değildir bilemiyorum. Bu yüzden yorum yapmayacağım daha önce hiç bir maçını izlemedim.

Gökhan Süzen ; Türkiye standartlarının üstünde bir sol kanattı. Beşiktaş la birlikte düşüşe geçti. Kendisi için iyi bir fırsat.

Gidenler ;

Yekta Kurtuluş ; Gitmesi gerekli bir oyuncuydu, takıma ve şehre katkısı sıfırdı.

Hakan Özmert ; Bana göre Sistem oyuncusu teknik, uzaktan sert şutları olan bir oyuncuydu. Takımımız da bir sistem olmadığı için kendisini gösteremedi. İ.B.B parlarsa şaşmamak lazım.

Eneramo= Sakatlıktan çıktıktan sonra oynamaya başladı. Kendisinden beklentiler çok büyüktü o da bunu biliyordu. Sakatlıktan çıkması sakatlığı tam atamamış olması hem kendisi için hem bizim için çok kötüydü. Elimiz deki forvetlere baktığımız da bence tutulması gerekirdi.

Batuhan; Galatasaray maçında iyiydi. Sonrasında Sergen Hocayla yaşadığı tartışma sonu kadro dışı kaldı. Sezon başında 1 nci forvet olarak düşünülmesi transfer yapılmaması büyük hataydı.

Ümit Kurt ; Gençliğinin verdiği bir hırsla bir hata yaptı. Yönetimde affetmedi. Elimizde bonservis kazanacağımız tek futbolcuydu. Yerine oynayan adamlardan daha çok katkı yapardı.

Orhan Gülle ; Transferi başlı başına bir hataydı.

Sergen Hoca; Bu sezon düşersek bunun tek sorumlusudur. Batuhan gibi bir adamı 1nci forvet olarak düşünüp ilk haftadan kadro dışı bırakarak hem takımı yaktı hem Eneromayı yaktı. Ümit Kurt ve Batuhan oynasaydı en az 9 puanımız daha olurdu.

Okan Hoca ; İstediği transferler yapıldı. Son kez forvet transferi istedi bu isteği yönetim tarafından kabul görmedi. Bu da demektir ki Yönetim yeni bir hoca ile söz kesti, eldeki kadronun takımı ligde tutacağını söyledi bu da forvet transferi erteledi.

Takım olarak Değerlendirmek Gerekirsek ; Takımın istediği bizim de gördüğümüz sırtı dönük, pivot santrofor tipinde bir oyuncumuz yok. Ama elimizde Hussein, Tanase, Atif, Burhan Eser, gibi takıma skorda katkı yapacak oyuncularımız var bu görev onlara düşüyor. Onların durumu ligdeki konumumuzu belirleyecek.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatihcan58'a Teşekkür Ediyor...