Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferleri nasil buluyorsunuz?
Alt 12.01.2016, 23:39   #30
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferleri nasil buluyorsunuz?

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konuyu ben açmayı düşündümde ,resim yüklemeyi bilmediğim yada beceremediğim için vazgeçtim, başlığın transfer edilen oyuncuların resimleri ve adlarıyla açılması görsel açıdan daha iyi olurdu,bunu site yönetimi yapsa memnun oluruz,TRANSFER edilen oyuncular hakındaki görüşlere gelirsek, HASAN KABZE=yaşı dezavantaj olsada ,tecrübesi ve fırsatçı olması,cezasahası dışından iyi şut çekmesi,asist yapmayı sevmesi sivaslı olması avantajolacaktır,1.5 yıl anlaşılmasıda normal ,ara transferde bundan iyisi olmaz enaz 2 maç kazandırır ,ETSAZ HUSEİN=Tanımıyorum ,videolarındanda birşey anlamadım,umarım iyi olur,aziz yıldırımın referansıyla alındığı söyleniyor,hakkındaki basındaki yorumlar olumlu,bunlar biraz moral veriyor kapalı kutu inşallh iyi olur.CRistian TanaSE=adını dahaönce duymuştum ancak,sivasspora gelince biraz daha ilgilendim,eski hocamız muhsin ertuğralın olumlu düşünceleri,haginin olumlu not vermesi,daha önce birçok takımın isteyip alamaması vs vs moral oldu,videolara göre gerçekten kaliteli oyuncu aldık diyebilirim,videolardaki kadar oynasın kafii ,atıfın yükü azaldığı gibi performansıda artacaktır.DAvid TExeira=videolarına bakıp değerlendirirsek ,son vuruşları ve tek vuruşları iyi olan oyuncu,araya iyi kaçıyor,istatistikleri öyle çokda kötü değil,tek başına forvete çare olmasada faydalı olacağını ümit ediyorum,hakkındaki daha önceki olumlu yazılarda iyi oyuncu olduğunu gösteriyor,
JOAN OUMARİ=Alman 2. ligi de olsa iyi transfer sayılabilir,yine videolarına bakarak yorum yapacak olursam ,stoperlerde olması gereken önsezi [rakipten 1 sn önce düşünüp hamle yapmak]fazlasıyla var,hava toplarındada iyi,topları dan dun çıkartmıyor olumlu pas olarak kullanıyor,ağır stoper değil ,ziyanın arkasını toplayacak gibi duruyor, elbetteki tüm transfer edilen oyuncuları kısa videolarına bakıp değerlendirmek olmaz,asıl değerlendirmeyi maçlar başlayınca göreceğiz,umarım hepside iyi çıkar .sadece tanese tutsa yeter ,hepside kalitelerini sahaya yansıtırsa sivassporun 1 2 maç haricinde yenileceğini sanmıyorum,ilk 10 içinde ligi bitiririz ,genel olarak yapılan transferlerden memnunum ,emeği geçen herkese teşekkür ederim,ara transferde bundan iyisi şamda kayısı
Aynen kardes ama bende yapamadim, bir zahmet birisi yapsin ve bu konuyu atsin (yeni futbolcularin resmini) ve site yoneticilerde baslik altina atsin
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla