Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 12.12.2014, 21:44   #75
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizde böyle işte bazı işler. Adam gelirken havalara uçanlar şimdi gitse e havalara uçsak diye bekliyorlar. Carlos'un başarılı olmasının zor olduğunu söylemiştim ben zaten. Ha geçen yılki başarı mı? Evet o bir başarıydı ama uzun uzun anlatılacak çok şey var yazmaya gerek yok.

işin gücün BEN SÖYLEMİŞTİM ZATEN'' ci olmak...Carlos'a geçen yıl iyi kötü bir kadro verildi ekibini kurdu , iyi futbol oynattı ve başarılı oldu...bu sene yömetimin saçma sapan transfer anlayışı yüzünden Carlos geldi geleli hiçibir istediği adamın (cicinho) dışında alınmamış olmasından dolayı başarısızlık kendini gösterdi..carlosun da hataları oldu tabi ki.... eğer şu gelinen tabloda bile ben söylemiştim diyebiliyorsan başka söze gerek yok...Carlos şu saat nere gitse gittiği yerde yine havalara uçanlar olur o vizyonu o ağırlığı anlayamazsın...
Carlosun da bu sene hataları olmuştur doğrudur fakat şu tabloda taraftarın bile yüzde 80-90'nın yanlış yönetim ve transfer anlayışını tespit ettiği şu durumda kalkıp kendini yüceltmek için bunlar yazman da ayrı bir komedi...