Konu: Ziya ERDAL
Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ziya ERDAL
Alt 06.11.2010, 08:49   #23
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Ziya ERDAL

ziya ilk çiktisene anadolü üsküdaraq kiralik gitti ordanda kırşehire gitti bildim kadariyla ama bu sene başindea mesut bakkalin roporu dogrusunda kalmişştir bizde mesut hocaya yükleniyorduk niye rahman ve harun topra oynatmiyor diye hep yazdik hoca gençlere şans vermiyor ama durum şimdi belli oldu zamani gelince birkaç kişi daha çikarir rıza hocada zaman zaman gençlere şans veriyor bi arkadaşimiz ferhatin yerine oynasaydi puan ve puanlar alirdik sen herede sivasin maçlarini izlemiyon hep gollari apduramanin kanadindan yiyoz bi ts maçinda ferhatin kanattan gol yedik ondada sakatlandi yerine giren murat toplari kesemedi ferhatin ve ziyanin oynadi maçlarda o kanattan gol yemedik hep apduramanin kanattan yedik o bölgeye bi alt yapidan futbolcu çikarsa yada apduraman kendini toplarsa dakim üstleri oynamaya başlar ben izledim kadariyla hep apduramanin kanattan gol yedik yanliş hatirlamiyosam
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla