Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Okan Kim Ben Kimim
Alt 27.10.2015, 22:20   #24
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Okan Kim Ben Kimim

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu haberin asılsız olduğu söyleniyor..Yılmaz VURAL dün akşam bu haberle ilgili bazı açıklamalar yapıp bu haberi yalanlamış..İşte Açıklamaları:...Haberler Asılsızlar
Yılmaz Vural: "Kardeşim Okan Buruk'la alakalı söylemiş olduğum sözlerle ilgili haber tamamen asılsızdır. Söylemem söz konusu değildir.
Gereksiz yere suni gündem oluşturmanın manası yok. Sivasspor'a ve Okan Buruk kardeşime başarılar dilerim."..Haberin kaynağını bilmiyorum..Bu haber internette,facebookta heryerde paylaşılmış durumda...
...Yılmaz VURAL malesef habere konu olan açıklamaları yapmış arkadaşlar;bugün basına bir kez daha konuşmuş;trt de habere konu olan açıklamaları yaptığını ama bu açıklmaların yanlış anlaşıldığını;Okan Buruk ile ailece görüştüklerini ,kendisinin sivassporda başarılı olacağına inandığını söyleyerek N.Hoca2nın yaptığı gibi ipe un sermiş..Yılmaz hoca açıklamalarının yanlış anlaşıldığını ;kendisinin daha tecrübeli olduğunu anlatmak amacıyla Okan Burukla ilgili o açıklamayı örneklendirerek yaptığını da itiraf etmiş...Bugün Yılmaz Hoca Niğde de bir açılışa katılıp imzalı resimler vermiş;yukardaki açıklamaları da gazetecilerin sorusu ile yapmış...Yılmaz Hoca bu tür son zamanlarda garip garip açıklamalar yapıyor..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla