Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kalan maçlarımız ve puan tahminleri...
Alt 08.02.2016, 01:17   #25
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Kalan maçlarımız ve puan tahminleri...

Puan vermeyeceğim ;çünkü ligde ilerleyen haftalarda sürpriz sonuçların yaşanacağını düşünüyorum..Eskişehir ve Mersin çok geride kalsaydı şu hafta da bile sivassporun zor kurtulacağını düşünürdüm ama Eskişehir ve Mersin in bizimle aynı puanda olması;bu hafta Kayseri nin rakibine yenilmesi ligi daha da renklendirecek diye düşünüyorum...Umarım Antalya nın Portekizli hocası bir an önce takımına geri döner;onun zamanında Antalya ligde daha kötüydü maç kazanamıyordu....Ben Antalya,G.antep hatta Rize nin bile eğer çok büyük bir sürpriz yapmazlarsa potada olacağını düşünüyorum....İşin ilginç yanı sivassporda maç kazandıracak çok oyuncu var ama bir türlü takım olamadık...Umarım Kone tekrar takıma döner,çünkü bu takımın Kone ye çok ihtiyacı var...Mesut Hoca takımı tekrar Atıf a emanet edip iyileşirlerse eski kadrodan 9 belki de 10 oyuncuyla maça başlamayı düşünüyor...Umarım takım tekrar maç kazanacak seviyeye gelir...Atıf 2 sene önceki Atıf olsa gözüm kapalı ligde kalırız diyorum ama Atıf malesef 2 yıldır takımdan çok kendine oynuyor...Açıkcası bu takımın herşeyden çok morale ve taraftar desteğine ihtiyacı var...Maç uzun süre golsüzde geçebilir;taraftar sonuna kadar sabırla beklemeli diye düşünüyorum..Yenilecek 1 golde dünyanın sonu değil;önemli olan maçı bırakmamak...Sivassporun bu maçta daha kişilikli bir futbol oynayacağını düşünüyorum...İnşallah yanılmam...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla