Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ben Umutsuz Değilim
Alt 11.03.2016, 00:25   #47
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ben Umutsuz Değilim

[b]Kalan maçlara baktığımızda ,belki zor takımlarla oynayacağızda,KASIMPAŞA = yenemeyeceğimiz takım değil,geçen sezonda 4-0 yendiğimiz takımTRABZON=Sivasdaki maçta ligin tüm istatistiklerini alt üst ederek yenildik,sivasspordan çok üstün takım değil,ayrıca sivasdaki gibi kapalı oynamayacaklar sivassporun şansı daha fazla .BURSASPOR=Elbetteki hamza hocayla iyi çıkış yakaladılar,bana göre bu maçta aman aman çok iyi top oynayacaklarını sanmıyorum,deplasmanlardada iyi oynadıklarını sanmıyorum ,sivasda genelde yendiğimiz takım yine yeneriz.GAZİANTEP=Sivasdaki maçda farkı kaçırdığımız takım,en önemli oyuncusu muhammed demirde yok ,sivasın belalısı oyujncuydu bu,rahat bir takımla oynayacağız,iyibir konsantre olursak yenecek gücümüz var.BJK=Süper lige çıktığımızdan beri ezildiğimiz maç yok,genellikle çok basit hatalarla ve hakem faktörüyle yeniliyoruz,sivasdaki maçlarda üstün oynamamıza rağmen ,şanssızlık ve hakem vasıtasıyla yeniliyoruz ,bu maçta futbol şansına ve hakem şansına ihtiyacımız olacak,süpriz puan alabiliriz.BAŞAKŞEHİR=Bana göre sivassporun ligde kalma adına en önemli maçından biri,bu maçta tüm şivas topuyla tüfeğiyle stadı 4 eylüle çevirmeli ,sivasdaki maçta elimizden kaçtılar ancak ,istanbulda kaçırtmayacağımızı düşünüyorum.AKHİSAR=Ligin flaş takımı ,deplasmanlarda varlık gösteremiyor,kendi evlerinde iyiler,akhisarda elimizden kaçırdık sivasda kaçırmayız inşallah,GENÇLERBİRLİĞİ=Sivasd aki maçlarda genelde galip geliyoruz,2.yarının en iyi takımı ,ancak bu maçta sivasspor el clasiko yapıp yenecek güçtedir.KAYSERİSPOR=Şunu çok rahatlıkla söyleyebilirimki,2 takımda sanki 2.ligde playof finali oynar gibi olacak,ben sivassporu kayseriden güçlü görüyorum,ayrıca bu maçta enaz 2500 -5000 taraftarımız olacaktır diye düşünüyorum ,özellikle sivasspor iin final maçıdır,kayseri içinde öyle sayılabilir streslii olacak olan takım kayseridir ,bu stres yakar onları.FENERBAHÇE=,sezonun seyirci rekorunun kırılacağı maç olacaktır,fb ilede hep kafa kafaya oynamışızdır,bizim ezdiğimiz Antalya 4 çekmiştir,bizde neden yenemiyelim?istatiksel olarak fb deplasmanlarda iyi oynayamıyor [hernekadar sivas fb ye deplasman olmasa bile ]ayrıca ligin son maçlarında fb genelde kazanamıyor,eğer bu maçta fb şampiyon olarak sivasa gelirse ,sivassporlu oyuncular fb li oyunculardan daha fazla mücadele edecektir , krtik öneme sahip maç l,igin hem üstünü, hem altının kaderinin çizileceği şampiyonun ve düşen takımın belirleneceği,sezonun en kritik ve önemli maçı olacaktır .umarım herşey sivas lehine olur. [b]
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla