Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,
Alt 27.05.2016, 09:36   #111
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,

Eğer süperligden düştüysek,yönetimin ,futbolcuların,teknik direktörlerin hataları ,yanlış tercihleri kadar,taraftarımızında tercihleri ve isteklerinin katkı payı büyük,bülent uygunu istemiyoruz,rıza hocayı istemiyoruz,r.carlos defolsun,sergen bizi uçurur,okan bizi uçuracak genç başarıya aç filan,mesut bakkal bizi uzaya götürür diyen taraftarlarında ,onları sanki duyupta hocaları yollayanlarında payı çok,ben Bülent uyguna bayılmıyordum,ben rıza hocaya bayılmıyordum,ben r.carlosa bayılmıyordum,ancak yönetimin saçma sapan teknik direktörleri getireceğini öngördüğüm için kalmalarından yanaydım adımız bülocu,rızacı r.carlosçuya çıktı aha durum ortada kim haklı çıktı? ,sivassporu yakından bilen,takımı ligde tutmuş şampiyonluklara oynatmış ,o kötü transferlere takımı rağmen kötüde oynatmayan Bülent hocayı yolladık,düşmüş takımı ligde tutmuş,ara transferde aldığı adamların hepsi tutmuş,sadece doğa da yanlışlıklar yapmış ,takımı onca hakem hatalarına rağmen avrupaya götürecek kadar iyi futbol oynatmış rıza hocayı adeta teneke çalıp yolladık adam kasımpaşada hakem hatalarına rağmen ne işler yaptı,,r.carlos gibi dünya starını getirdik,acemi dendi stajer dendi,takımı küme düşürür dendi,adam sivasspor tarihinin eniyi futbolunu oynattı,düşer denilen takımı avrupaya taşıdı,adama bir golcü ve sol açık almadılar ,aykutla oldoniyle filan idare et dediler ,takım iyi oynaya oynaya yenildi mecburen adamı yollamak zorunda kaldık,sergen,okan,mesut hoca benim tercih etmediğim adamlardı bunlardada yanılmadım,bunları niye anlatıyorum ?birçok arkadaşın fikirlerine katılmadığım için suçun sadece hocalarda olmadığını ispatlamak için,evet bu takımı tek başına mesut bakkal düşürmedi,bireysel hatalar oldu,hakem hataları oldu ,şanssızlıklar oldu hiçbir işimiz rast gitmedi,şimdi adı geçen hocaları okuyunca o istemediğim mesut bakkalın devam etmesini sivasspor için daha hayırlı görüyorum,2 ts maçında 13 gol atacakken yenildik,konyayı taraftarının önünde yeniyorduk azdaha,maçları tek tek sayıp kafanızı ütülemim,mesut hocanın başında olduğu maçları hep şanssızlıklarla kaybettik,elbetteki oyuncu tercihlerinde,değişikliklerde, oyuna müdehalede filan yanlışlıkları oldu,ancak bunlar aşılmayacak sorunlar değil,isimleri geçen hiçbir hoca mesut hocanın eline su dökemez,takım büyük ölçüde korunacaksa,takviyeler yapılacaksa mesut bakkalla yola devem edilip zaman kaybetmeden tekrar süper lige çıkılmalı ,diğer hoca adayları ile sivasspor vakit kaybından başka bir şey kazanmaz bu kadar net,bu takım hocasız oynasa bile,hiç transfer yapmasa bile bu ligde ilk 3 garantisi var o kazma kadroyla süperligde maç başına 1.5 puan ortalamasıyla oynatan hocayı bırakıp son dak larda kazayla gol atarak kazanan hocalarla devam etmenin mantıklı bir karar olacağını düşünmüyorum .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...