Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.04.2014, 16:29   #81
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Sinan Engin : Bůgûn macın tek yıldızı vardı. Kendisi Almanyadan gurbetci bir arkadaşımız Aydın Karabulut. Belki ayıp olur söylemek Sana onu ben Bjk Ya transfer ettim. Cok saf ve temiz Bir cocuk. Bügün Messi gibi oynadi. Cok takım değistirdi ama Sivasspor'da yeteneklerini sahaya yansıtabiliyor. Mecnun Otyakmaz'ı da gönülden tebrik ediyorum.
Ůmit Őzat : Bir dőnem benimle de calıştı ben ona herkese aynı şanşı hatta yarım şans da olabilir dedim. Kendisi ilk antremana katılmamıştı , kalbi temiz ama vurdum duymazdi. Roberto Carlos gibi deniyimli kişiyle calışması sanirim ona cok sey katti. Ayrica Burak Yılmaz da cok takım değìstirdi ama sunu acık sőylim , Burak'dan cok cok daha yetenekli futbolcu. Sol belde oynayabiliyor ' ama Sol acık da cok daha verimli dedi. .... Vraag TV
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...