Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor
Alt 25.04.2011, 14:30   #117
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: 100 Milyonluk yatırım stad geliyor

Alıntı:
karakocyakup58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
*[/B]

BAK BENDE AYNEN BUNU DİYORUM 25.000 NEYİMİZE YETMİYO KOSKACA PARCTİY BİTİRDİK . KUSURA BAKMADA BİZİM SİVASLILLAR DA VAR .. SİVASA SADIK DEGİL O YÜZDEN HİÇ BİRŞEYE LAİK DEGİLLER.. İSTANBULDAKİ . 800.000 SİVASLI ALMANYADA BULUNUNAN 3 MMİLYON SİVASLI FIRANSADA BULUUNAN 2 MİLYON SİVASLI GAYSERİDE BULUNAN 200.000 SİVASLIN YARISININ YARİSİ SİVASTA OLSUN .. O ZAMAN 25.000 BIRAKINDA.. 50.000 İSTEMESSEM NAMERDİM
Sen ne diyon kardeşim?
Önce bi yazmayı öğren de gel.
Türkçe'yi katletmişsin resmen.

Yurtdışında yaşayan bir hemşerimiz olduğunu düşünerek mazur görüyorum ve ekliyorum Sivas'tan uzaksın, Stada gelip gittiğin yok, Sivasspor taraftarının isteklerinden haberin yok, gelmiş burada saçma saçma yazıyorsun.

Stad ile parkcitynin ne alakası var?
Ha parkcitye gelince parkcity yeri kötü olduğu için işlemedi.
Bizim stadı da şehir dışına çıkardıklarında bizim zararımız olacak.
4 Eylül Stadı'nın yerine o parkcitynin 3 katı hatta 5 katı büyüklüğünde alışveriş merkezi kurulsun orası yine takır takır işler. Çünkü Stadın yeri çok güzel, merkezi bir yerde.

Hem stadı güzelim yerinden kaldırıyorsun hem de taraftarın istediği gibi bir stad yapmıyorsun. Yazıklar olsun sana.

Bir de demişin şehir dışındaki Sivaslılar'ın çeyreği Sivas'ta olsun 50.000 kişilik stad istemezsem namerdim diye.
Ne alakası var? Sen Trabzon şehir merkezinin nüfusunu biliyor musun? 230.000
Akyazı projesini duydun mu? Denizi doldurup Satd yapacaklar kapasitesi 40.000 olacak.
Peki Sivas'ın şehir merkezi nüfusu ne kadar? 318.000 istediğimiz kapasite çok mu??