Tekil Mesaj Gösterimi
Sivassporlu Sivasspora karşı
Alt 04.12.2013, 08:31   #1
Rallim58
Gast

Standart Sivassporlu Sivasspora karşı

Yusuf Çubukçu solda ortada (Tanımayan gençlerimiz için)

Bir dönem Sivassporun file bekçiliğini yapan, hemşehrilimiz Yusuf Çubukçu bugün Silivrispor ile teknik adam olarak sahaya çıkacak.

Kalecilik kariyerini Sarıyersporda tamamlayarak, aynı takımında kaleci antrenörü olarak devam eden hemşehrilimiz Çubukçu, 10 yıla yakındır çeşitli takımlarda kaleci antrenörü olarak görev yapıyor. Planjonları ile hatıralarda iz bırakan Yusuf Çubukçu, Sivasspor-Silivrispor ZTK karşılaşması için geldiği Sivas'ta bulunan ailesiyle de hasret giderdi.

Silivrisporda kaleci antrenörü olarak görev yapan Çubukçu, "Kuralar çekilip Sivasspor çıkınca inanılmaz heyecanlandım. Bir tarafta doğduğum büyüdüğüm, formasını gururla taşıdığım canım memleketim, diğer tarafta başarısı için mücadele ettiğim, ekmeğini yediğim Silivrispor. Karmaşık duygular içerisindeyim. Sivasspor büyük takım, bunun kıymetini bilelim. Sivasspora sahip çıkalım. Sivasta olup stadyumun doldurulamaması bizleri ciddi üzmektedir. Süper ligde memleketimizin takımı olduğu unutulmamalıdır, sahip çıkılmalıdır. Gerek bugünki karşılaşmamızda, gerekse süper lig karşılaşmalarında Sivassporumuza başarılar diliyorum" dedi.

47 yaşına merdiven dayamasına rağmen gençliğini muhafaza eden Yusuf kardeşime görevinde başarılar diliyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...