Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yabancılara Tepki
Alt 11.03.2010, 21:00   #16
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Yabancılara Tepki

Bu işte suçlu sadece hoca olsa keşke..Ne kadar para o kadar köfte demiş atalarımız..Herkes hocayı suçluyor da;peki yönetimin bu işte hiç mi suçu yok..Hoca transfer başlamadan şöyle bir açıklama yapmıştı:Lİstemizde çok sayıda ouncu var;hatta A-B-C hatta D planımız bile var demişti..Sivasspor 4 tane oyuncu transfer ettiğne göre demekki listede 16 tane oyuncu varmış..Şu anki transfer edilenlerin kaçıncı sırada olduğunu ben çok merak ediyorum..Benim şahsi görüşüm hocanın listesinde Tshabalala,Fabian,Nengonshe gibi G. Afrika liginin üst düzeyede milli oyuncular ve Orlando gibi iyi oyuncular vardı...Ama yönetim hocanın listesindeki bu üst düzey oyuncularının bonservislerine fazla para vermediği için anlaşma olmadı..Hoca da mecburen listenin en sonundaki şu anda transfer edilen hzır olamyan oyuncularla anlaşmak zorunda kaldı..Sizlere bu konuda bazı internetten araştırdığım ve Kick Off ne peru .com gibi bazı sitelerden öğrendiğim bilgiler göre;G. Afrikalı sol kanat milli oyuncuya sivasspor 400-500 milyar teklif etmiş;onlar 2 milyon euro istemişler..Tsahabalal ya biz 300 bin eoro tekilf etmişiz onlar 2200 bin euro istemişler..Tinashe Nengonasha ya da verdiğimiz parayı beğenmemişler..Ayrıca Orlando nun da veridiğimiz parayı beğenmediğini hepimiz biliyoruz...Şu b,ir gerçekki hiçbir takım ara transferde kendi iyi oyuncusunu kolay kolay iy bir para almadan bırakmaz..Zaten sivassporda listedeki oyunculara fazla bonsrevis ücreti de teklif etmemiş..Buna benzer transfer girişimleri olmayınca hoca da mecburen listenin belki de en son sıralarında yer alan bu oyuncularla anlaşmak zorunda kalmış..Ayrıca size bir bilgi daha vereyim Elrio ve Youbey hocanın 16 kişilik listesinde olan oyuncular da değil..Bu 2 oyuncu transferin son günlerinde yerlerine alınacaklar gelmediği için son dakikada transfer edildiler..Artık bu saatten sonra bu oyuncular bu takımda yer alacaklarına göre yapacak başka bir şey de yok..Umarım bu oyuncular bir an önce takıma uyum sağlarlar ve sivasspora faydalı olurlar...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...