Tekil Mesaj Gösterimi
-->: 2008 FORMULA YARIŞLARI START ALDI
Alt 27.10.2008, 20:29   #55
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1457 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: 2008 FORMULA YARIŞLARI START ALDI

Schumi'den Hamilton'a övgü
Formula 1'in (F1) efsane isimlerinden Alman pilot Michael Schumacher, İngiliz yarışçı Lewis Hamilton'ın bir gün kendisine ait unutulmaz rekorları kırabileceğini iddia etti. F1 dünyasının tartışmasız en büyük isimlerinden Michael Schumacher, dünya şampiyonluğuna doğru koşan McLaren Mercedes'in İngiliz pilotu Lewis Hamilton'a övgüler yağdırdı. Schumacher, kendisine ait üst üste 7 dünya şampiyonluğu rekorunu kırabilecek tek pilotun Lewis Hamilton olabileceğini savundu. BBC'ye konuşan Schumacher, "Hiç kimse benim Juan Manuel Fangio'nun rekorlarını kıracağıma inanmıyordu. Ancak ben bunu başardım. Rekorlar kırılır. Açıkça söyleyebilirim ki, Hamilton da benim rekorlarımı kırabilir" dedi. Schumacher, yeniden F1 pistlerine döneceği şeklinde medyada çıkan haberlerin ise gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Lewis Hamilton önümüzdeki hafta sonu koşulacak olan sezonun son yarışı Brezilya Grand Prix'si öncesi en yakın rakibi Ferrari pilotu Felipe Massa'nın 7 puan önünde lider durumda bulunuyor. 23 yaşındaki Hamilton'ın, F1 tarihinin en genç dünya şampiyonu unvanına ulaşması için Brezilya GP'sinde damalı bayrağı beşinci sırada görmesi bile yetiyor.
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla