Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yeni Stadda İlk Maçımızı Bu Sene Oynayalım
Alt 16.02.2016, 06:13   #9
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni Stadda İlk Maçımızı Bu Sene Oynayalım

Öncelikle stadın bu sezon açılmayacağını düşünüyorum,bunedenle tüm düşüncelerin hayal olduğunu düşünüyorum,velevki stad erken bitti,hadi busesezon 1 maçda olsa süperligde bu stadda oynayın dediler ,yeni stadımızla süperligde 1 maç oynayamadık denmesin,kimsenin içinde ukte kalmasın diye ,ben o haftaki atmosfere göre oynanmasından yana olurum,şöylekii;eğer son hafta sivasspor küme düşmeyi garantilemiş olursa ,kimle nerede oynayacağımızın anlamı yok,eğer son hafta öyle maçki,sivassporun kazanmaktan başka çaresi yok,ozaman oynanmasın,çünkü sivasspor formalı fb liler stadı kadıköye çevirir sivassporu ptt ye yolcu eder,son hafta nasıl bir atmosfer olacağını kestirmek güç,öyle bir maç olsunki,beraberlik halinde 2 takımında işi görülmüş olsun,sivasspor ligde kalsın ,fb de şampiyon oluyosa olsun ,beni sadece sivasspor ilgilendiriyor,kimsede sakın yanlış anlamasın ben 1975 den beri sivassporluyum ,hemde sivası ozaman hiç görmemiş biri olarak,ne fb ne gs nede bjk beni kesinlikle ve kesinlikle ilgilendirmiyor ,son olarak ben sivassporun düşeceğinede kesinlikle inanmıyorum ,düşmemiz ihtimal dahilinde elbetteki,bu zor süreci hepbirlikte atlatacağımızı ve yeni sezonda yeni stadımızda yenilenmiş kadromuzla nice maçlar oynayacağımızı umut ediyorum,bazı arkadaşlar herşeyin para olduğunu düşünebilir ,ben öyle düşünmüyorum,atmosfer önemli ,eğer o maça kadar sivasspor düşmeyi garantilemişse ,fbde şampiyonluk turunu atacaksa ,ptt ligde lazım olacak parayı kazanmak için oynayabiliriz,yok sivasspor için hayati önem taşıyan bir maç olacak ise ,trübün üstünlüğünü kesinlikle rakibe vermememiz gerekir böyle bir maçta stadı herkese açarlarsa o türübünlerde taş çatlasa 6 bin sivaslı ,20 bin fb li olurki bunlarda çoğu yan illerden gelmiş tezahürat yapmaya susamış heyecanlı kitle, orayı kadıköye çevirir hangimizin işine gelir bu ?,en mantıklısı beraberlik halinde 2 takımında üzülmeyeceği bir ortamda oynansın derim .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...