Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,
Alt 22.05.2016, 23:26   #14
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur doğardı....Çok merak ettim;Mesut Bakkal'ın 2.veya 3. ligde çalıştırıp başarıya ulaştırdığı kaç takım var...Ben Mesut Hoca gündeme geldiğinde de kendisine ilk karşı çıkanlardandım...Sivassporun takıma maç kazandıracak;beraberliği aklına bile getirmeyecek ,takımı motive edecek,takıma maç kazandıracak bir hocayla çalışmasını istiyordum..Ama yönetim kendisini tercih etti..Sonuç ortada..Ben alınan puandan çok sonuca bakarım...Takım küme düşmüşse hoca görevini yapamamış demektir...Kendisine teşekkür ediyoruz;umarım bir daha sivassporun başına geçmez.....Mesut Bakkal kendini geliştirememiş,düz mantıkla hareket eden,altyapıdan genç oyuncu oynatmayı mecbur kalmadıkça düşünmeyen hoca tiplerinden...Çalıştığı bütün kulüplerde aldığı sonuçlara bakılırsa benim ne demek istediğim daha iyi anlaşılır...Sivasspor takımının başarıya aç genç,heyecanlı bir hocaya; sıfırdan genç bir kadroya ,yeniden yapılanmaya ihtiyacı var...Ben Mesut Bakkal 1. ligde çalıştığını ve de başarılı olduğunu hiç hatırlamıyorum....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...