Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 04.07.2016, 22:04   #247
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Sivassporun hücum bölgesine 2 tane forvet alacağı söyleniyor..1 tanesi kısa hızlı forvet diğeri ise uzun boylu bir forvet olacağı söyleniyor...Kısa forvetin Fransa 2. liginde oynayan Anatole Ngamukol olduğu söyleniyor..Bu oyuncu ile sivassporun 15-20 gündür görüştüğü söyleniyor...Diğer forvet ise merkez santrafor konumunda olacağı söyleniyor....Bu mevkide Baralles var ama Osman Hoca gerekirse yedekte bekleyecek bir oyuncuyla anlaşmak istediği konusunda söylentiler var..Bu konuda 2 oyuncunun adı geçtiği söyleniyor;1. si Christian Pouga olduğu söyleniyor..Menecerler bu oyuncuyu sivasspora önermişler..Bu oyuncu 2012-2013 yılında bir ara Osmanlısporunda kadrosundaymış...O dönem işin ilginç yanı Osmanlısporun hocası Osman Özköylü imiş...Bu oyuncu Osmanlısporda fazla süre alamamış deniyor...Ara transferde de takımdan ayrılmış ama neden ayrıldığı bilinmiyor...Pouga nın iyi bir oyuncu olduğu söyleniyor ama bilhassa son dönemlerde oynadığı takımlarda fazla başarılı olamamış ve süre de alamamış..Ocak tan beri de boştaymış...2. olarak adı geçen oyuncu ise Kevin Koubemba olabileceği söyleniyor..Bu oyuncu da 1.92 boyunda hava hakimiyeti olan bir oyuncu..Bu sezon Fransa 2. liginde 21 maçta 3 gol atıp 1 tane de asist yapmış..Kiralıkmış..Lille takımının oyuncusu..23 yaşında bir oyuncu..Bize daha faydalı olabilir..Yalnız sözleşmesi 2017 de bitiyor...Bakalım bu haberler ne kadar doğru çıkacak...Ben sivassporda yaprak dökümünün devam edeceğini yerlerine de yeni transferler olacağını düşünüyorum..Unutmadan söyleyeyim sivasspor orta sahaya da ofansif bir orta saha alacağı söyleniyor..Hocanın Anadolu Üsküdar dan gelen Cenk i fazla beğenmediğini duydum...Musa Sinan ın da gidebileceği söyleniyor;bu oyuncular da giderse yerlerine yenileri alınır herhalde...Osman Hoca nın Tenase nin gitmesine karşı olduğunu da duydum..Başkan da Tenase nin gideceğini söylememişti..Şimdilik bu kadar...Bunlarda benim duyduklarım;ne kadarı doğru çıkacak bilmiyorum...Görünen o ki sivassporda bayramdan sonra transferde hareketli günler olacak...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...