Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Haydi Sivas Bayraklar Camlara!
Alt 26.08.2014, 00:19   #8
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Haydi Sivas Bayraklar Camlara!

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim sana çok teşekkür ederim taraftar konusunda sürekli birşeyler yapma peşindesin
Keşke herkes senin gibi istekli ve arzulu olsa şuan parmakla gösterilen taraftar bizde olur
Ben teşekkür ederim, açtığımız konulara değer verip yorumlarınızla taraftarlarımızı ateşliyorsunuz, kısacası eğer sonuç alıyorsak bu çağrılardan sonucu çağrıyı yapanlar değil, uygulayanlar ortaya koyuyor. Herkes elinden ne geliyorsa onu yapması gerekiyor. Sivasspor, Sivas'ın değeri Sivasspor büyüdükçe, Sivas'ta büyüyor. Ben elimden geldiğince güncel konular açmaya çalışıyorum, çünkü sosyal medyanın gücüne inanıyorum, sadece burada değil facebook sayfa sahiplerinden özenle rica ediyorum, onlar daha büyük kitlelere buradakinden çok daha kolay ulaşabiliyorlar buradan teşekkürlerimi sunuyorum çünkü bana göre en büyük koz onların elinde, bir kaç tık uzağında. Sizlerden de destek ve yepyeni fikirlerle dolu konular açmanızı bekliyorum, biz eğer taraftar olacaksak, Sivasspor'u layıkıyla destekleyeceksek bunu hep beraber başaracağız..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...