Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 10.06.2011, 23:35   #599
Yigido DogaN
Yiğido

Yigido DogaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 Yigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOKYigido DogaN FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
01:06
sabanoh:
ama her elestirime
sabanoh:
demek istemezdim bende
aturk_5834:
şudur
aturk_5834:
ama sanada tavsiyem
01:05
aturk_5834:
ben forumda kimseyi tanımıyorum tanımadığım insanlar için öyle söyleyemem
sabanoh:
bende
aturk_5834:
yok şimdi öyle söyleme
aturk_5834:
o yüzden şimdi söylenen şu geldi şu gitti okuyup geçiyorum
sabanoh:
her didigine inaniyor
01:04
sabanoh:
ama bu forumda çok fazla af edersin enayi var
aturk_5834:
kulup resmi sözleşmeyi imzalamadığı sürece cıkan transfer haberlerinin hiçbirine inanmıyorum
sabanoh:
bende
sabanoh:
biraz da pronostic yapiyor
aturk_5834:
ben kişilerle ilgilenmiyorum
01:03
aturk_5834:
belki dğru belki yalan bazılarıyla görüşülüyor anlaşılamıyor bazıları gerçekleşiyor kimisi uydurma cıkyor

BU MESAJI BANA FORUMDAN BİR ARKADAŞIM GÖNDERDİ, YANİ SOHBET SAYFASINI DİREKT KOPYALAYIP GÖNDERMİŞ DÜN GECE KONUŞULANLAR BUNLAR..KONUŞMAYA DİKKAT EDİN VE BİZİ SUÇLAYAN BU ARKADAŞIN YAKLAŞIMINI VE GERÇEK NİYETİNİ GÖRÜN...

Bu arada transferler ilgili 2-3 güne kadar sağlam bilgiler geçecek elime...
yoooooooooooooooooooooooo..... .........sabır sabır sabırrr... bu ne yaaa allah aşkınaaaa burada kim hain kim yalaka kim sonradan görmee kim iyi gün dostu.....bi li yo ruuuuuuzzz..merak etmeyiniz...
BRE HEMŞOLARR BİZ 5 YILDIR BU SİTEDE HAYALKAFE GARDAŞIMLAA AZMI GEYİK YAPTIK KAH TRANSFERLER İ TAHMIN ETTİK KAH ŞU GELSE İYİ OLUR KAH BU GELMESEYDİ BU YAPILMASAYDI ŞÖYLE OLMASAYDI BÖYLE OLSAYDI ANLAYACAGINIZ BU ARMANIN SEVGİSİNİ KARŞILIKSIZ PAYLAŞTIK AMMA VELAKİN ŞUNA ŞAHİT OLDUKKİİ ..
HAYALKAFE GERCEKTEN İSTİHBARAT OLARAK ÇOK SAGLAM KAYNAKLI VE HABERCİ KUŞLARININ ÇOK OLDUGUNDAN HABERLERİ TEZ ALDIGINDAN BİZDEN DAHA ÖNCE BİLGİLERE SAHİP OLDUGUNDANDIRKİİ.. BİZLEREDEN HEP BİR ADIM ÖNDE OLMUŞTUR...
HELE HELE 2010 ...2011 YILBAŞI GECESİNİ HİÇ UNUTMAM YAA O DONDURUCU SOGUKTA SOGUK ODAMDA SIMSICAK BIR MUHABBET OLMUSDU HATIRLADINMI HAYAL GARDAŞŞ BİRLİKTE YAKLASIKK 10 ARKADAŞ BU SİTENIN MINI SOHBET BÖLÜMÜNDE SOHBET EDEREK 2011 E MERHABA DEMİŞTİK....
) ahahha inanınki o günkü konuda hayalkafenın getirdigi bilgileri tartısıoduk hemde navrati .. rada grosiçki isimlerinin daha resmileşmeden hayalin kesin bilgiler saglam dıyerek bizlerin de bu haberi getiren hayl ile keyfini çıkarıyorduk o unutulmaz 2011 e merhaba yeniyıl gecesinde :((
ne guzel sıcak bır muhabbetti o
hem transferi ben haber vericem ben populer kalıcam salaklıgınada ıhtıyacımızda yoktu paylaşmak dostlugun hemen hemen tamamıdır.....
ŞİMDİ SESLENİYORUM DOSTUM HAYALKAFE YE .. SENİN İÇİN SÖYLENMİŞ BİR KÖTÜ SÖZÜN BU SİTEDE HİÇ ÖNEMİ YOKTUR DOSTUM TIPKI TEDAVULDEN KALKAN PARA GİBİDİR KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE YAKISIR VESSELAM..
DİYEREK HAYAL KAFE GARDAŞIM KÖTÜLERE İNAT SEN SAGLAM BİLGİ VE KAYNAKLARINLAA TRANSFER HABERLERİNİ PAYLAŞMANA DEVAM ET ..
İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR... BU SİTE YİNEDE DOSTLARA KALIR ..
EYVALLAH....
yusuf dogan .
saygılarımla
Yigido DogaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Yigido DogaN'a Teşekkür Ediyor...