Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 15.05.2016, 00:50   #2113
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Stadyumun kötü olduğu, 5 Milyonluk masrafı olduğu, yönetimin yenimi aklına gelmiş, şimdiye kadar neredeymiş, stadyumun yapım aşamasında ki bu hatalar eksikler neden daha evvel basın aracılığı ile kamuoyuna duyurulmadı da, neden teslimine yakın dile getirildi. Ben bunu yönetimin sezon başından beri kendi beceriksizliğini örtmek için gündem saptırma çabaları olarak yorumluyorum.
Madem hatalı teslim almayın, bilir kişi oluşturarak sözleşmede taahhüt edilen malzeme kalitesinde hata ve eksik varsa tespit ettirip, sorumlu kimse hesap sorun ki, kimsenin yaptığı yanına kar kalmasın. Bu stadyum Sivas'ın ve Sivasspor'un malıdır, yönetim sahip çıkmayacak da kim sahip çıkacak?
Üstadım bu kadar kızmayınız Timsah Arenanın bilinmeyen bir gerçeğini ''eksik '' anlamında yazıyorum ...Timsah kafası ve çevre düzenlemesi yaklaşık 10 milyon Türk Lirası yapıyor buradan pay biçiniz...