Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 29.01.2012, 17:20   #2
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1228 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Rakibi hafife aldık…

Ne güzel bir seri yakalmıştık. 10 maçtır yenilmiyorduk maalesef kendi oyuncularımızın bireysel hataları sonucu yenildik . İşin en ilginç yanıda bu ya zaten. İlk yarıyı seyredenler herhalde ikinci yarı da böyle bir sürpizle karşılacaklarını zannetmiyorlardı. Tamamen kendi bireysel hatalarımız sayesinde yenildik. Yoksa sabaha kadar top oynasak Gaziantepspor bizi kattiyen yenemezlerdi .

Son iki maçdır orta sahamız oyunda yok gibi. İnanılmaz bir kondisyon düşüklüğü yaşıyoruz. Ayağımız da top dahi tutamıyoruz. Özellikle Kıvanç ve Cerny ayağında öyle yerlerde topu tutup kaptırdılar ki her derfasında yüreğimiz ağzımıza geldi. İkinci yarının başında Eneramo ve Cerny’nin kaçırdığı iki yüzde yüzlük gol bizim kaderimizi belirleyenler pozisyonlardı. İlk yarının yıldızı olan Kağan kendi kalesine attığı golden sonra demorilize oldu nitekim de ikinci gol de onun kanatından geldi. Maç tecrübesinin olmaması onun böyle bir hata yapmasına sebep oldu.

Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama takım da bir lauballik görüyorum. Umarım bu yenilgi nazar boncuğu olur futbolcularımıza.

Ben Rıza hocadan Nihat’ı kullanmasını bekliyorum sırf bu maç yüzünden demiyorum.Kalemiz de adeta saatli bir bomba var her top da yüreğimiz ağzımıza geliyor. Umarım Rıza hoca bunu göz ardı etmez.

Artık önümüze bakmalıyız sadece bir yenilgi aldık ve de bizim açıdan bir derbimiz var önümüz de Kayserispr’u yenmemiz lazım. İleriye daha daiyi bakabilmemiz için….
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...