Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 12.12.2014, 22:22   #82
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

hocam kusura bakma o zaman sinir ve üzüntü hat safada...bence uzun vadeli çalışılmalı ama Carlos gibi bir adam uzun vadeli çalışacaksa ona göre de kadro kurmalıdır...lakin yönetim anlayışında özellikle de transfer işinde bunu görmek imkanısz...Carlos ilk geldiğinde risk aldığımızı birçoğumuz biliyorduk ilk sene oldukça başarılı oldu ikinci yıl yöentimin rahatlığı ve vurdumduymazlığı kadronun yetersizliği ve aşırı yıpranması carlosu bitirdi..yoksa Roberto Carlos da eleştirilemez değildir..sinirle yazdığım bazı cümleler için de kusura bakma, hepimiz kahroluyoruz daha ne diyelimki..
İşte bak kardeşim herkesin sevdası aynı sonuçta. Benim dikkat çekmek istediğim konu empati yapmak. Ben şahsım adına anlamaya çalışıyorum. Tek yapmamız gereken farklı düşüncelere de tahammül gösterelim ve zenginlik çıksın ortaya. Ben de her zaman uzun vadeli çalışmanın önemine inanıyorum. O nedenle eleştirmeme rağmen Bülent Uygun'a Antalya maçında bağıranları engellemeye çalışmıştım. Mesut Bakkal'a ve Rıza Çalımbay'a da İstifa diye bağıranların hiç iyi birşey yapmadığını hep söyledim. Ülkemizde mümkün değil ama bir hoca bana göre sezonu mutlaka tamamlamalı. Ama şu da bir gerçek Carlos'un da çok büyük hataları var, bu hataları çok zorluyor.

Hepimiz kahroluyoruz ama bize ters gelen Başakşehir ile inşallah biz de terslemeye başlarız, herşey tekrar terse döner. Birlik zamanı artık.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla