Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Geçmiş Olsun Faruk Başkan
Alt 19.02.2015, 09:10   #23
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Geçmiş Olsun Faruk Başkan

Faruk Taşseten kardeşimizi, yatmakta olduğu Medicana Hastanesinde ziyarete gittim. Faruk Taşseten kardeşimiz uyuyordu, doğal olarak hasta ziyaretinin yasak olduğu, ailesinin de kapı önünde ziyaretleri kabul ettiğini gördüm. Sevgili eşi ve oğlu Melih kardeşimizle tanışıp iyi niyetlerimizi, dualarımızı ileterek, yanında olduğumuzu belirttim.

Medicana hastanesinde Kalp Damar Cerahı, Doç Dr. Şinasi Manduz hocamızın hastası olan Taşseten kardeşimizin, enzim değerlerindeki değişiklik, bugün için planlanan operasyonu Pazartesi gününe tehir ettirmiştir.

Sivasspor.com site üyelerinin duacı olduklarını iletttiğimde yengehanımın sevinci gözlerinden okunuyordu.

Yiğidolar; tüm hasta kardeşlerimize dualarımızı eksik etmeyelim. Pazartesi günü operasyon yapılacak Faruk Taşseten kardeşimize de dualarınızı eksik etmeyin.

N O T : Sitemizde açılan bu konuyu da takip ettikleri, dua bekledikleri bilgisi geldi.

Allahümme Rabbenâ. Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi. Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen.

(Meali)

Allah'ım, sen bütün insanların Rabbisin. Bu hastanın ızdırabını gider. Şifa ver. Şifayı veren sensin. Senden başka şifa veren yoktur. Ancak senin şifan vardır. Bu kuluna da hastalıktan eser bırakmayacak şekilde şifalar ihsan eyle.

Amin...
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...