Tekil Mesaj Gösterimi
--->: ÜÇLÜ İTTİFAK, GÜÇLÜ İTTİFAK...!
Alt 21.01.2008, 09:01   #10
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart --->: ÜÇLÜ İTTİFAK, GÜÇLÜ İTTİFAK...!

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ittifak dedinde...

dün gece ikiye kadar kanal 6 seyrettim ve sanki hep güldüğüm o bahsedilen ayak oyunlarının başladığını hissettim.

önce mehemedimizle uğraştılar ir süre...gol sevincine siyasi işaret karıştırdı diye...ayıp yav adam sevinirken eli tesadüfen bir anlık fotoğraf karesinde siyasi bir işaretmiş gibi yakalanmış onu söyleyip durdu spiker..adi herif birde Mecnun başkana ceza verecekmisiniz diye soruyor...yuuh yani..ne diyelim..

sonra o bitti başladılar sağlık uzmanlarını konuşturmaya başlamaya..fener maçı ertelense iyi olurmuş..-10 derecenin altında maç oynanmazmış...o zaman bizim futbolcular insan değil !!! -10 altında antreman yaptıklarına göre !!! bunlar insan ötesi birer yaratık...saidide zaten tunuslu değil antartikalı...demi kanal 6 denen ..... kanal!!!

Allahtanki bir Osman Tanburacı savundu bizi..verdi herifin azının payını... hepimizin o adama teşekkür etmesi lazım (düne kadar bitim kadar sevmezdim bu adamı)

ayrıca M.YILDIZ ile ilgili olarak haber yapan VATAN gazetesini almamaya davet ediyorum. gerekirse protestomuzu eposta yoluylada gösterebiliriz.

lütfen bu yazdıklarıma duyarlılık gösterin yoksa bu herifler 3-5 hafta sonra daha neler neler yapacaklar. bundan hiç şüpheniz olmasın.

RahmetLi Sakıp ağa nın bir sözü vardır;Bazı insanlar Tomruk değilki 'Hızara yatırasın yontasın biçesin düzeltesin..Zaten Bu spor köşe yazarları spor yorumcularının(bazıları)Kendin i bilmez ukala gündem yaratmaya çalışan çağ dışı geri kalmış Kalaslar..Muhteşem insan. gerek futbol sohbetinde, gerekse diğer konularda söyledikleriyle kendine hayran bırakan kişilik. söylemek istediklerimi dile getirmiştir hep bugüne dek. SİVASSPOR taraftarı hakkında söyledikleri, futbol hakkında düşündükleri, karakteri, cümleleriyle gerçekten ülkemizin ihtiyaç duyduğu spor yorumcusu. kerem öncel ile harika bir ikili oluşturuyor.
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı HaSiVasLıM58'a Teşekkür Ediyor...