Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ibrahim Akin tesekkür vakti gelmedimi?
Alt 04.04.2016, 00:53   #16
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Ibrahim Akin tesekkür vakti gelmedimi?

Alıntı:
yigido yakup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tesekkürler sevgiler bizden

Bu sene o kadar yazilacak konusulacak mesele varki

simdi sadece takimi pozirif etkileyecek en gerekli ve masrafsiz ne o yapilmali ben.sahsen yönetimin dikkatini cekmek iicin ugras veriyorum bana faydasi olmayan oyuncu gitsin a2 takiminda oynasin bosyere bizim sinirlerimizi bozmasin.

yeminle egerki bilseydim I.Akin mac kadrosunda Wallahi maci izlemezdim oyuna girerkende zaten beynime kursun yemis gibi oldum hele son dakikadaki o kiz gibi topa girisi resmen beni cildirtti.
yaa bizler gece gece gözümüze dahi uyku girmezken o sahis simdi bir mac basi daha kaptik sevincindedir.
Balık baştan kokar derler...Zamanında açıp okuyabilirsiniz Adem Koçak geldiğinde (ki Bursadan geldiği için çok iyi tanırım ) Aydın geldiğine devamnında Sercan geldiğinde burada bir bayram havası oluştu...Dedimki beyler bunlar futbolcu değil en azından Sivassporda oynayacak futbolcu değil..Bunlar üstüne koymaz ise tribünde oturan bir taraftardan daha fazla bu takıma fayda vermez diye...Çokta eleştiri almıştım bu yorumlarda İbrahim akın zamanında bana göre mükemmel derecede kabiliyetli bir futbolcu idi...Ama zamanında diyorum bakınız...Bunuda bu futbolcuların arasına koyuyorum çünkü oda üstüne hiç bir şey koymadı...Biz her yıl sezon başlarken futbolcu müsveteleri ile değil gerekirse borca girip yıldız niteliğinde futbolcular alınsın dedik...Adem Koçak neredeyse yıldız niteliğinde transfer edildi...Yani en başından beri herşey yanlış yapıldı ...İstenilen özlenen anlamda tek bir nefes bile alınmadı...