Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Eski Tas Eski Hamam
Alt 09.03.2011, 20:07   #11
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Eski Tas Eski Hamam

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

İlhami Başköy

Başlığımızdan da anlaşılacağı gibi Sivas spor da özellikle defans bloğunda, bu güne kadar yapılan hatalar zinciri ve yanlışlara devam ediliyor. Bazen üzerine basa basa düzeltmeye çalıştığınız yanlış ve hatalara devam edildiğini gördüğünüz de umutsuzluğa kapıldığınız olur. Umutsuzluk çözüm olmadığına göre de tekrar tekrar çalışarak düzeltme yoluna gidersiniz çözüm zamanı geldiğinde de değiştirmeniz gerekir. Şimdiki zaman düzeltme zamanı, değiştirme zamanı değil.

Kehanette bulunmuyorum gördüğüm gerçekleri söylüyorum. Sivas spor gol yemediği her maçı kazanır. Gel gör ki takımın defans bloğu gol yemeyi bu kadar basitleştirir ve de kolaylaştırırsa yapacağınız bir şey de kalmıyor. Bu defans bloğunun arkasın da kaleci olmak ta çok zor. Örneğin eğer baraj kurdurduysanız barajın bacaklarını açarak topun geçmesini sağlayacağını da hesap etmeniz gerekiyor.

Burada Rıza hocanın düşüncelerine tercüman olmak için yazıyorum. Antrenör olarak bazen yapmak istemeğiniz şeyleri tepkilerden kaçınmak için yaparsınız. Bence Mehmet Yıldız’ın oyuna alınması da bu söylediğime cuk diye oturuyor. Mehmet Yıldız la sözleşmeniz mi var; eğer ilk 11 de olmazsan ikinci devrede oyuna alınacaksın diye. Mehmet Yıldıza da soruyorum kendini seyret, takımın için ne yapmışsın. Eğer bir şey yapmayacaksan o sahaya çıkma kardeşim. Eğer oynamamana tepki koyuyorsan tepki öyle konmaz. Çıkar iki gol atarsın takımını galibiyete taşırsın biz de senin yanın da yer alırız.

Rıza hoca ya bir şeyler söylemek istiyorum. Çok golcü ile oynamak gol atacaksın anlamı taşımıyor. Sadece oyun düzenini bozar, başka bir işe de yaramaz.

Velhasıl kelam; Rıza hoca bu işi düzeltmekte zorlanacak. Ama şu da unutulmasın bu takım düşmeyecek. O zaman yapılması gerekenleri de o zaman yazarız.

Tek tavsiyem sahaya gol yememek için çıkın yeter.
hocam iyi diyorsunuzda ÇİNLİLER ÇİN SEDDİNİ KAÇ YILDA TAMAMLADI atatürk barajı kaç ylda tamamlandı bolu tünelleri kaç yılda açıldı BULAR ZOR İŞLER SİVASSPORUMUZU yöneten vatandaşlar defansa üç kişiyi bulup getirmek bunlardandamı zor yoksa tüm sivaslıları kekliyorlarmı İŞALLAHLA MAŞALLAHLA OLMUYORKİ LÜTFEN HERKES GÖREVİNİ YAPSIN İYİ NİYETLİ OLMADAN
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...