Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Büyük Konfeti Şov Hazırlığı (Galatasaray Ma
Alt 08.02.2015, 15:19   #5
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 356 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Büyük Konfeti Şov Hazırlığı (Galatasaray Ma

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konuda size katılıyoruz daha önce bahsettiğiniz şekilde çalışmalarımızda oldu kimi zaman destek gördük kimi zaman göz ardı edildik, seyircilerimiz bence taraftar olma yolunda büyük mesafe kat etmeye başladı geçen yıldan beri, bu sene kopukluk oldu arada passolig belasından dolayı eğer gün gelir tüm tribünlerimiz eskisi gibi dolmaya başlarsa biz büyük organizasyonlarla takımımızı desteklemeye devam edeceğiz. Bahsettiğiniz konu güzel ancak şu an taraftar grupları hala bölünmüş durumda keşke diyorum hala birleşebilseler, işte o zaman sesimizi duyurmak, takımımızı desteklemek daha kolay olacaktır. Daha güzel tezahuratlar üretilmesini bende temenni ediyorum öyle bir yeteneğimiz olsa ben ve arkadaşlarımız yapardık ancak başarısız oluyoruz umarız bu konuda başarılı olan taraftarlarımız yeni tezahuratları konular açarak beğeniye sunarlar diye temenni ediyoruz.

Bizim böyle geçici görselliklerle asıl amacımız maça gelen Minik Yiğido kardeşlerimizin ilgisi çekmek ve gelecekte de sadece Sivasspor kavramını akıllarına kazımak aynı zamanda bu yolla taraftarlarımıza heyecan katarak tribünlerimizi neşelendirmek... Uzun lafın kısası biz Sivasspor için elimizden geleni yapmaya hazırız, yapılan her çağrıya da imkanımız olduğunca kulak vermeye çalışıyoruz.. Tribünlerimizi coşturan, takımımızı destekleyen herkese teşekkürler.
Yanlış anlaşılmasın, geçici görselliği bırakalım derken, kalıcı olarak şovlar hazırlayalım demek istemiştim. yoksa tabiki önce yapılması gereken şey, tribüne seyirci çekmek ki, buna da biryerlerden başlamak lazım.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Erenozdenn'a Teşekkür Ediyor...