Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yaptıklarım unutulmasın
Alt 03.03.2016, 08:26   #30
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yaptıklarım unutulmasın

Atıf hakkında 1 2 kelam da ben etmek istedim,öncelikle atıfın özelliklerini hepimiz biliyoruz bilmeyenlerede bazı şeyleri hatırlatmakta fayda var,atıf sivasspora gelipte başarılı olmuş,gol kralı olmuş,enfazla asist ve gole ulaşmış oyuncudur,yabancılar içinde sivasda en fazla kalmış oyuncudur,bugün büyütülmüş takımların hepsininde ihtiyacı olan futbolcudur,[onların seyircileri bizimkiler gibi sabırlı değil o ayrı]r.carlosun gitmesinede,sergenin gitmesinede,atıfın kendine oynaması sebeptir,açın bakın tüm özetlere,r.carlos sivasspora çokmu kötü futbol oynattıda gitti gs ye 7 8 gol atacak kadar pozisyon bulup yeniliyorduk ?sergen çokmu kötü top oynattıda gitti,oynattığı tüm maçların çoğunda kazanmayı hakkedecek kadar oynattı,ts ile oynanan maça bakın hocanın ne suçu var?enson Eskişehir ve konya maçına bakarsak ,sivassporun 6 puanının gitmesinde atıfın büyük payı var,eskişehir maçında penaltytı atsa,konya maçında texseraya 2 pası çıkartsa bugün 6 puanımız daha olurdu,bu takım ligde kalırsa da düşersede ,ya 1 puanla yada averajla ancak kalır yada düşer,atıfın buna hakkı varmı?tek başına atıfıda günah keçisi ilan etmek istemiyorum,son maçtaki hareketiine gelince ,bu konuda taraftarlarımızı haklı görmüyorum,herkes sinirine hakim olacak ,taraftarın tepkisinin atıfa olduğunada inanmıyorum.

Taş çatlasa 3 5 futbol cahili tüm sivasspor camiasına mall edilemez,adam 90 dak koşmuş,mücadele etmiş,neredeyse kalbi duracak hale gelmiş ,bu adamı yuhlamak kimsenin haddine değil.

Aatıf bu ülkede takımsız kalmaz, Sivassporda futbolcusuz kalmaz da BU ZOR GÜNLERDE herkes dikkat edecek, sezon sonu ne olur olmaz bilemeyiz de ozaman herkes yoluna gider, bu takım kalacaksa Aatıfa çok ihtiyacı var o nedenle tüm taraftardan dikkatli olmasını bekliyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...