Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Galatasaray sevdasına canından olan Sivaslı
Alt 06.05.2012, 10:29   #18
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Galatasaray sevdasına canından olan Sivaslı

genç kardeşime gerçekten üzüldüm ALLAH rahmet eylesin bu kardeşimiz gibi yüzbinlerce başka takım uğruna ölecek sivaslı var eğer başta bu rahmetli kardeşimiz gibi gs li bjk li fb li vs takımlarını tutan üzüntüden kalp krizi geçiren yeri geldimi rakip takım taraftarlarıyla kavga eden arkadaşları görünce üzülüyorum suç önce yeteri kadar sivas ve sivasspor sevgisini aşılayamayan ailesinde sonrada sivassporu hakettiği yere getiremeyip yeni nesil gençliğe sivasspor sevgisini iliklerine kadar işletemeyen yöneticilerde taraftarlarda oyuncularda vsmilyonlarca € verip kenarda oyuncu oturtturan yönetim özellikle yeni nesil gençliği stadlara çekip onlara sivasspor forması bayrağı daıtıp sivasspor sevgisini aşılasalar kulübe maddi zararı okadar çok olmaz bilet fiyatları türkiye ortalamasının altında bedavadan az daha pahalı şu son maçlarda bu tür gençliği stadlara çekmek için 1 tl yapılsa hem stad dolar hem bu çocuklar ömründe canlı canlı sivassporu seyretmiş olurlardıayrıca sivassporu sevenlerin kalbide çok sağlammış hani ALLAH nazardan saklasın hani şu kaçırdığımız gollere penaltılara attığımız golü kendi oyuncumuzun çıkarttığı boş kaleye atamadığımız filan pozisyonlarda ölmedikya dahada ölmeyiz
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...