Tekil Mesaj Gösterimi
STY 2012 Ödül Töreni
Alt 29.10.2012, 16:31   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart STY 2012 Ödül Töreni

Periyodik olarak her yıl yapılan Skor Tahmin Yarışmasının (STY) ödülleri Sivas Öğretmenevinde yapılan sade bir törenle sahiplerine takdim edildi. Bayramını Sivas'ta geçiren sitemiz moderatörlerinden Almanya'dan SivasLady, İzmirden Güven, Ankara'dan Salim58, Sivas İl Temsilcimiz Bekir Bayrak ve üyelerimizden Cley, bulut@ğlu, Cücübaba (oğlu şampiyon Gökhan Filiz), tykinik58, 58Buğra58, Maximum, S.s.Yiğido ve Rallim58'in katılımıyla tören gerçekleştirildi.

Sitemiz sorumlusu Rüştü Elmas tarafından alınıp hediye edilen ödüllerin takdiminde üyelerle olan sohbetin ardından proğram sona erdi.

Ödül töreninin görüntülenmesi için davete icabet eden SİPAS VİZYON TV spor müdürü Nail Sertakan beye ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Sitemiz yöneticilerinden Güven bey, Sipas Tv'den sayın Nail beye röportaj verdi.

STY-2012 Yarışma 1'incisi 58_Buğra_98'e ödülünü Sivas il temsilcimiz Bekir Bayrak takdim etti.

Yarışmanın 2'incisi tykinik58'e ödülünü site moderatörlerin'den SivasLady takdim etti.

Yarışmanın 3'üncüsü cücü baba'nın ödülünü vekaleten Şampiyon oğlu Gökhan Filiz'e, sitemizin değerli üyesi Rallim58 takdim etti.

Yarışma da 58'inci olan Bulut@glu nickli üyemize ödülünü site moderatorların'dan Güven takdim etti.

58'inci olan diğer üyemiz sefacoban58 nickli üyemizin ödülünü kargo ile adresine yollanmak üzere moderatörlerimizden Salim58 takdim etti.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla