Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İSTİFA bekleyenler - beklemeyenler
Alt 20.09.2009, 20:45   #51
KAOS
Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 KAOS Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: İSTİFA bekleyenler - beklemeyenler

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Size bir örnek vereyim. Basketbol milli takımımızın başında olan Bogdan Tanjeviç'ten. 2009 Avrupa Basketbol Şamp. izlediğim milli takıma kadar bu adama düşmandım sebebi ise milli takımımıza oynattığı basketbol ve kadro seçimlerinden dolayı. Bu adam milli takımın başındaki 6. senesi ve o kadar başarısızlığa rağmen milli takımımızın bu şampiyonadaki gördüğüm hali ile ne kadar yanıldığımı anladım.
Dostum elini kolunu sallaya sallaya yenebileceği bir takımı yenememek, yıllarıdır hiç bir organizasyonda şampiyon yapmamış olmak 6 yıl içinde başarımıdır?
Geçmiş le ilgili sana kısa bir bilgide vereyim de sallamadan yazmayı öğren..

2005 Avrupa Basketbol Şampiyonası: 16 Takım içinde 12. oldu

Hidayet Türkoğlu, Mehmet Okur, İbrahim Kutluay, Serkan Erdoğan, Mirsad Türkcan, Kaya Peker, Ermal Kurtoğlu, Kerem Gönlüm, Kerem Tunçeri, Ender Arslan, Cenk Akyol, Fatih Solak (Koç: Bogdan Tanjević)

2006 Dünya Basketbol Şampiyonası: 24 Takım içinde 6. oldu

İbrahim Kutluay, Serkan Erdoğan, Ersan İlyasova, Kaya Peker, Kerem Gönlüm, Ermal Kurtoğlu, Ender Arslan, Semih Erden, Engin Atsür, Cenk Akyol, Hakan Demirel, Fatih Solak (Koç: Bogdan Tanjević)

2007 Avrupa Basketbol Şampiyonası: 16 Takım içinde 12. oldu

Hidayet Türkoğlu, Mehmet Okur, İbrahim Kutluay, Kaya Peker, Kerem Gönlüm, Ender Arslan, Ermal Kurtoğlu, Engin Atsür, Cenk Akyol, Ersan İlyasova, Semih Erden, Hakan Demirel (Koç: Bogdan Tanjević)

2008 Yaz Olimpiyatları: Katılmadı
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır