Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 4 Eylül Belediyespor Neden İstikrarsız?
Alt 30.03.2014, 20:55   #2
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 4 Eylül Belediyespor Neden İstikrarsız?

değerli kardeşim ,bu takım hiç yoktan 3.lige çıkarıldı,maçlarını rahat biryerde oynasın diye birçok ilde bile olmayan ,tesislerde yapıldı,insanlar gidemiyoruz ,uzaktı filan demesinler diyede bedava ulaşım sağlandı,1 tl ye sembolik bilet satıldı,yinede kimse destek olmadı,takım ligde kalsın yeter diye kuruldu,buna rağmen iyide gittiler,takıma iyi oyuncular takviye edilemedi,maddi imkansızlıklar takımı olumsuz etkiledi,bide bu takıma sivasın milleti sahip çıkmadı,çıkmıyor,çıkacağınıda zannetmiyorum ,birileri sandıki bu takım doğan beyin takımı, takım başarılı olursa diye korkuldu sanırım ,istanbulda beylerbeyinde maça gittim toplam benle beraber 6 kişi futbolcu yakınlarıyla 15 kişi ancak taraftar destek oldu,iç sahada rakibi ve hakemleri baskı altına alacak destek olmadı hiç,buna bazı maçlarda hakemlerin puanları gaspetmesini,bazı maçlarında şanssız şekilde kaybedilmesini hesaba katarsak ,sonuç normal kalan maçlarda biraz gayret gösterilip playofa kalınırsa 2.lig şansı artacaktır,bana göre bu ligin en güçlü takımlarından biri 4 eylül ,bulunduğu yer gücünne yakışmıyor
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...