Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 31.05.2011, 01:42   #28
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Benimmerak ettiğim bir husus var;Rıza hoca 50 civarinda oyuncuyu yardımcılarım izledi dedi..Hayal kafenin adını verdiği oyuncular bu liste içinde mi dışında mı?Rıza hocanın yardımcılarının yardımcıları yerli mi,yabancı mı oyuncu izlediler;Bu oyuncular alıncaksa Rıza hocanın yardımcıları Yurt dışına gidip onca zahmete katlanıp niye oyuncu izlediler?Gerçekten gelen bilgiler çok şaışrtıcı..Sivasspor bahsedilen oyuncularla kesinlikle ilk ilk 8 e oynayamaz;Eğer şaşıtmaca yapılıp aynı Faty gibi oyuncular alıncaksa o zaman belki diyorum..Yabancılardan Keita,Ramoviç,Kamener,Agbetu,İ vanovs gönderilecekler arasında olduğuna göre sivasspor da şu anda Sandro,Enaramo,Grosecki, Rada ,Navratil olmak üzere 5 yabancı var;Fty de sayarsak 6 tane ediyor..Geriye kaldı 4 yabancı..Acaba sivasspor yabancı hakkının tamamını kullanacakmı?Kasımpaşa dan 2 tane oyuncu alınacağısöyleniyor;Bunlar kim acaba?Aklıma Ümit milli takımızda oynayan Sivas ta da Lichtectain e gol atan gurbatçi forvet Şahin ve diğer gurbetçi forvet Halil geliyor...Konyaspordan Polonyalı kalecileri ve santraforları da listede mi acaba?Bence Rıza hoca yine sağ gösterip sol vuracak;yardımcıları 3-4 aydır yurt dışında oyuncu izliyorlar;bence sivasspor 3-4 tane daha yabancı transferi yapacak..Yardımcılarının boş boşuna dışarıya gittiğini düşünmüyorum..Sürprizleri hazır olalım..Takımdan M. Yıldız,Sedat ,Abdurrahman,Murat S.ve 4 yabancı gidiyor.Bizimde en az gidenlerin yerine 9-10 tane oyuncu almamız lazım..Kimlerin alınacağını şimdiden merak etmeye başladım...İnşallah gelenler gidenleri aratmaz..Başkan çok iddialı demeçler veriyor demekki transferler de ona göre yapılacak...Bekleyip göreceğiz....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...