Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hacıosmanoğlu'nu Kınıyoruz..
Alt 10.09.2013, 10:34   #54
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Hacıosmanoğlu'nu Kınıyoruz..

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
adam bakıyor tribünlerimizde sivas maçında üç-beş fener formalı var (bizim maça neden fener forması ile gelirse) adamda bu intiba oluşuyor. bende yıllarca sivasspor maçlarına gittim son zamanlarda futboldan soğudum ama trabzon başkanındaki intiba ben dahil sivaslının yarısında var. hiç gocunmayalım. önce şu trübünlerimizi fenerli başta olmak üzere istanbul takımlarının forması ile maça gelenlerden temizleyelim. sonra elin adamına sallayalım. doğru söyledi diyede klavye başında sallamacı olmayalım
Siz herhalde konunun ne olduğunu bilmiyorsunuz yada şike yaptığımızı kabul ediyorsunuz mevzu taraftar mevzusu değil adam sana düpe düz ben temizim siz şikecisiniz diyor sizde haklı buluyorsunuz öyle mi pess..

başka takımın formaları ile maça gelme sayısı azaldı ise bu Sivastaki tribün gruplarının sayesindedir sokakta dolaşana ise karışma hakkımız yok engel olmaya kalksak hergün karakolluk oluruz bu konuda haklısınız istanbul yalakalığı yapanların utanması gerek ama onlarda o yüz yok işte ne yapacaksın..

o zaman bizde o yalakalar gibi takıma sırt çevirip hakkımızda söylenenler karşısında susalım öylemi..lütfen söylediklerinizle çelişmeyin.. işte asıl siz ve sizin gibiler böyle yenilir yutulur cinsten olmayan şeylerde bile karşı tarafı haklı bulursanız onlarda böyle sivassporumuz aleyhinde konuşmaya devam eder..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...