Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 25.09.2011, 19:30   #10
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Uzun zamandır bu kadar mutlu olmamıştım. BU galibiyet geçen hafta ki çıkışımızın devamıydı. Bursaspor havasını kaybetmiş, aksine de Sivasspor bir hava yakalamış durumda. İlk 2 hafta da kaybedilen maçların nasıl kaybedildiği, neden kaybedildiği, nelere mal olduğunu şimdi sorumlular (!) oturup düşünsünler. Artı, o maçların hakemlerine de hakkımızı helal etmiyoruz.

Maç, Sivasspor'a yakışan bir oyun tarzındaydı. Topa basma, alan daraltma, gerektiğinde adam adama ve ayağa paslar ve uzun paslarla tam istediğimiz gibiydi. Grosicki beslendiği zaman, pas atıldığı zaman, uygun durumda pas verildiği zaman nasıl faydalı olacağını gösterdi. Eneramo 2 haftadır düzelme içinde. Hem defansta, hem hücumda çok faydalı oluyor. Rasmussen ise bir forvet nasıl olur, kafayla nasıl gol yapılır 2 haftadır gösteriyor.

Orta sahamız biraz daha etkili olsa, Kadir yine mücedeleci ama geçen senekinden farklı çizgi çiziyor yine de fena sayılmaz ama yine de daha etkili olmasını bekliyoruz. Erman hep ben atayıma gidiyor. Mehmet Nas neden kendini geliştirmez anlamıyorum. Uğur için soru işaretlerim halen devam ediyor.

Netice de 3 maçlık bir periyotu mutlu kapatmanın keyfini yaşarken haftaya Antalya maçını iple çekiyoruz. Teşekkürler futbolcu kardeşlerimiz, teşekkürler mentör BÜLENT ALBAYRAK HOCAMIZ, teşekkürler Rıza hocam..

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...