Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 24.04.2016, 00:00   #52
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetim İstifa etmemeli, ancak Mecnun Başkan güvendiği birisi varsa takımı emanet etmeli. Yıpranmamak için ara vermeli, vakti gelince tekrardan takımın yönetiminin başına geçmeli. Mecnun Başkan Sivas sevdalasıdır. Hataları vardır, ama doğruları hatalarından fazladır. Mecnun başkan, daha fazla yıpranmadan sezon sonunda yönetimi senin gibi Sivas sevdalılarına devret.
Takım sevdalısı olduğu konusunda zerre şüphem yok ...Lakin sevdalı olmak başka bir şey takımı yönetememek başka birşey...Kendimizden örnek vermek gerekirse Bursada duayenlerden rahmetli sevgili Fikret (Üstenci) Abimiz kadar Bursaspora sevdalı birini ben tanımadım...Ama onun ilk ve tek başkanlığında takım küme düşmüştü....Sevdalı olmak başşarılı olmak anlamına gelmiyor...Bu iş aslında çok daha öncelerinde çözümlenmesi gerekiyordu..Bir kaç yıl evvel Sivassporun paslı tesis tabelaları konusunda başlıklarda yorumlar yapmıştık...İşte o zamanlarda işe el atmak gerekiyordu..Tekrar söylüyorum Sayın başkanın adamlığı karakteri konusunda zerre şüphem yok ama Sivasspor başkanlığı içinde yeterli kapasitesi yok bu işi devretmesi gerekiyor...