Tekil Mesaj Gösterimi
Biz kaçıncı büyüğüz?
Alt 22.05.2011, 21:19   #1
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Biz kaçıncı büyüğüz?

Evet,beklediğim gibi bir skor ve Fener şampiyon..
Hafta boyu yaşananlar,bilet olayları,esnafın bayraklar asması,58 plakalardan sarkan yüzlerce sarı-lacivert bayrak beni futboldan ve Sivasspor'dan soğuttu..
Bir ümit,Fener'i yenersek ya da direnç gösterirsek bu soğukluk tekrar sevgiye dönecekti..Sadece direnen,oynayan bir takım görmek istiyordum..
Ama yok işte..Yıl boyu maça gelen yiğidolar bu maçı izleyemedi..Gidenlerse bin pişman oldu..
İki sene şampiyonluğa oynadık diye hemen kendimizi 4.büyük ilan ettik..Büyüklük öyle olmaz,büyüklük 2 trilyon paraya kendi taraftarını satmakla olmaz..Şampiyonluk heyecanı bitti,herkes asıl takımına döndü..Büyüklük Fenerle sevişerek değil,savaşarak kazanılır..Bunu iyi anladım kibiz değil büyük bir takım,büyümekte olan bir takım bile değiliz.
Aslında söylenecek çok şey var ama kısaca SİVASSPOR ARTIK BENİM İÇİN BİTMİŞTİR.TEK BİRMAÇINA DAHİ GİTMEYECEĞİM..ÇOK SEVDİĞİM SİVASSPOR GÖZÜMDE İTİBARI SIFIRLAMIŞ,SIRADAN BİR ANADOLU TAKIMI OLDUĞUNU CÜMLE ALEME GÖSTERMİŞTİR..ALDIĞINIZ O İKİ TRİLYONA DA İYİ BİR TOPÇU ALIRSINIZ VE KÜMEDE KALIRSINIZ ARTIK..FENER'İN ARKA BAHÇESİ BİR TAKIM OLMAKTAN KURTULANA KADAR YOKUM..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır