Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor'da yüzler gülüyor
Alt 17.02.2016, 10:06   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'da yüzler gülüyor

Rize galibiyeti sivassporlu oyuncular için büyük moral oldu,adete hepimiz ipten döndük,yenilgi halinde herkesle istedği iddasına girerdimki, sivasspor düşmeyi garantilemiş olurdu,öyle 1 haftayı geride bıraktıkki,hani uçurumdan yuvarlanırsın bi dala tutunursun,odalda kırılır tekrar yuvarlanırsın,tam yere düşüp parçalanacakken ,kimin nezaman sarkıttığı belli olmayan sağlam bir ipe tutunursun,hepimiz bu pskolojiyi yaşadık,şimdi o ipe tırmanıp yukarı çıkma zamanı,işimiz kolay değil,hocamız çok çalışacak,oyuncularımız kendine bakacak ,sakatlanmıyacak,terinin son damlasına kadar savaşacak taraftarımız tüm maçlarda stadı ful dolduracak elbirliğiyle bu zor dönemi atlatacağız inşallah,ben takımımıza güveniyorum,alttaki 10 takımdan daha iyi futbol oynadığımızı ,daha kaliteli olduğumuzu tekrar söylüyorum,buralarda bulunmamımızın tek nedeni ,2 hoca müsfettesinin yanlış kadro ve taktikle oynatmasıdır,hakem hatalarını saymıyorum rizeye yenilsek umudum kalmazdıda ,şuanda çok çok umutluyum,aradaki puan farkını deplasmanlarda kazanarak kapatabiliriz,bunun içinde çok ama çok çalışmalı oyuncularımız,konya barcelona değil,real madrid ben inanıyorumki konyayı yenip döeneceğiz
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...