Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 12.06.2011, 00:48   #643
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
Yigido DogaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
EYVALLAH ÖZGARDAŞIM İSTANBULDA İŞ GÜÇ FELAN İŞTEE BAKIYORUM TAKLİTÇİLER ÇOGALMIŞŞ SİZİDE GÖREMEYİNCE ÇIKIYORUM TEZDEN NEYSE HOŞBULDUK ..
ASABİ GARDAŞŞ BUNE LANGIRTI KOPMUŞ BURADA YAV..
MİDEM BULANDI VALLAHİ TÖVBEEE...HEPBİRLİKTE ÇORBAYA TUZ OLALIM DERKEN BAKIYORUM PATENT PEŞİNDE KOŞANLAR ÇOGALMIŞ VESSELAM
BIR İSİM VERMİŞTİM ...SEMİH YILMAZ..MALESEF KAYSERİ KAPTI SÜPPER YETENEKTİ HAYIRLISI AMAA KIVANÇ İNANIN BANA 2 YILA KADAR TÜRKİYENİN EN BABAYİĞİT ÖN LİBEROSU OLACAK İNANIN BANA TEK BAŞINA KARŞIYAKAYI TAŞIYAN OMUZLARINDA TAŞIYAN BIR YİĞİT HAYIRLI OLSUN CAMİAMIZAA
sorma bir hasetlik bir adam kayırma sorma gitsin buradaki yöneticiler abi kardeş ilişki ile yönetir haksızlığa vede ortaya laf atıp hesap soranda enayi oluyor yusuf kardeş benden zaten burdaki günlerimim sayılı olarak görüyorum abiler kardeşler yazışsın dursun yapacak bişiyok bizi sorarsan linçci ve HAYALKAFE yalakası vede RESMEN BU SİTEDEKİERİN ÇOĞU İLE BİRLİKTE ENAYİ OLDUK ABİLER KORUDU BİZDE SUSTURULDUK HAYIRLISI SİTE ONLARIN SİVASSPOR SEVGİSİ BİZİM OLSUN SENİ GÖRDÜĞÜME SEVİNDİM GÖRÜŞMEK ÜZERE