Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası
Alt 07.03.2013, 13:38   #22
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hocam gaflet "vurdumduymazlık" demektir...buradaki yöneticiler zaman ayırıp, lütfedip, emek harcayıp bir hizmetin parçası olmaya çalışıyor...bunuda karşılıksız yapıyor....Sivassporun sahibi Sivassporlulardır...unutmayın ki başkan dahil herkes gidebilir, takım 3. lige bile düşebilir...biz yine burada olacağız...sizde...siz nasılki Rıza'nın kalmasını takımın geleceği açısından istiyor ve umutla bakıyorsanız, bende tam tersinin Sivasporumuz açısından daha doğru olacağına inanıyorum...sonuçta bizler takımımız adına en iyisini isterken farklı düşünüyoruz...bu yüzden ben fikirlerimizi beyan edelim ama birbirimizede suçlamalarda bulunmayalım derim...
Bir insanı istemiyor olabilirsiniz, bu da çok doğal ama bu ona yapılan hakaretlere göz yummanız anlamına mı geliyor? Biz Sivas'lıyız, mert insanlarız, cevap hakkı yok diye bir insan acmasızca eleştirilirken ses çıkartılmıyor ancak en azından hakaret edenlere göz yummamanız gerekiyor, burada ben bu işe çıkıyorum diye bazıları sen Rıza Hoca'nın kendisisin yada yardımcısısın yada avukatısın vs. dediler. Eğer bben gerçekten avukatı olmuş olsaydım burada hakaret edenleri ip numaraları vasıtasıyla savcılığa suç duyusunda bulunurdum, nitekim sosyal medya aracılığıyla hakaret edenlere nasıl tahkikat yapıldığını hepimiz görüyoruz.

Bu nedenle ben eleştiriye karşı değilim, ancak hakarete karşıyım, siz de eğer siye yöneticisi sıfatı taşıyorsanız objektif davranmalısınız, Rıza Hocayı istemiyor olduğunuz halde ona hakaret edene göz yummamanız gerekiyor
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...