Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 2009-2010 Basketbol haberleri
Alt 21.12.2009, 14:19   #156
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1260 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: 2009-2010 Basketbol haberleri

Yiğitsoy:İlk Yarıyı Lider Bitirmek İstiyoruz

Olin Edirne Gençlikspor Genel Menajeri Serdar Yiğitsoy, hedefe adım adım yaklaştıklarını belirterek, önce Pamukkale’yi, sonra da İTÜ’yü yendiklerini, Uşak Belediyesporuda yenerek ilk yarıyı lider kapatmak istediklerini söyledi.
İTÜ galibiyeti sonrasında yaptığı basın toplantısında hedefe ulaşabilmek için haftaya gidecekleri Uşak deplasmanından da galibiyetle dönmeyi çok istediklerini ifade eden Yiğitsoy ” İTÜ maçında yine seyircimiz muhteşemdi kendilerine çok teşekkür ediyorum. Güzel bir galibiyet elde ettik. Herkes mutlu oldu. Kenar yönetimimiz olsun, oyuncularımız olsun harika mücadele ettiler. Hepsini tebrik ediyorum. Şimdi sıra Uşak deplasmanında. Ordan da galibiyet ile dönüp ilk yarıyı lider kapatmayı umuyoruz. Çarşamba ya da Perşembe günü 5 numaralı oyuncumuzla anlaşacağız. Bu arada İTÜ’lü Özgün ile anlaştık, ama imza atmadık. Pazartesi imza atabiliriz.” dedi.
“Maç sonu çıkan olaylar ağır tahrik ile olmuştur “
Maç sonunda kısa süreli çıkan olaylar ilgili sorulan soruyu cevaplayan Yiğitsoy ” Her şey güzel giderken sonunda böyle bir olay olması hepimizi üzmüştür. Ben burda bizim seyircimizin hatası olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Kesinlikle İTÜ’lü oyuncuların ağır tahrikleri oldu. Yoksa galip takımın taraftarı kimseye saldırmaz diye düşünüyorum. Emniyette araya girince kısa bir kargaşa oldu ama, ne yaralama, ne de yumruklama gibi şeyler söz konusu olmadı. sanırım İTÜ yöneticilerinden birisi Olin taraftarlarına pet şişe fırlatmış. Saha komseri bunu raporunda belirtirse İTÜ’ye ceza gelebilir. Taraftarımız olmadan biz olamayız, bu yüzden biz taraftarımızı arkasındayız. Bugün hepsine Olin armalı kaşkol ve bere dağıttık. Onlar her şeyi hak ediyorlar. Bugün herşey çok güzeldi. Bir ara kendimi birinci lig maçını izler gibi hissettim. Demek ki iyi yerlere doğru gidiyoruz. ” dedi.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla