Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Ümraniye'de Sivaslı olacak mı ?
Alt 20.09.2013, 20:41   #16
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ümraniye'de Sivaslı olacak mı ?

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
34MUAMMER58 burda da senin belediye başkanın meydandan otobüsle bedava taraftar taşımıyor mu? Saçma sapan yorum yapıyorsun. Siyasi öfkeni yazıyorsun burda. Modların izin vermemesi lazım. Her yorumuna siyaseti karıştırıyorsun.
Istanbulda Sivaslılar kadar mağdur edebiyatı yapan başka taraftar var mıdır acaba. Fener maçına giremeyen Sivaslı, Olimpiyata gidemeyen Sivaslı, Ümraniyeye pahalı diyen Sivaslı. Bahane üreten çok var ama iş yapan Sivaslı 100 ü geçmez Istanbulda. Deplasmandaysan biraz cefası olacak illaki.
BAK KARDEŞ KİMSE nin ne olduğuna hangi siyasi görüşe mensup olduğu beni ilgilendirmez kimseyede siyasi kinim yok kimseyede birşey kustuğum yok ,cevap yazmıyacaktımda icap etti ben sadece doğruları konuşurum doğrular gerçeklerde herzeman acıtır insanı,ümraniye belediye başkanı balıkesirli ,ümraniyedede 30 bin kusur sivaslı var,ve birçoğu bu adamın belediye başkanı olmasını sağladı,bu ilçenin belediye başkanı aynı zamanda burada yaşayan herkesin başkanı olmalı,100 zibidiyi bedava taşıyıp,bedava içeri alıyorsa sivaslılarada 10 tl bayılacaksın diyorsa eleştirmeyelimmi?sivasdada taşınıyormuş, sivasla ümraniyeyi bir tutuyorsunya helal sana sivasda sadece sivaslılar yaşar,ümraniyede 72 millet yaşar eğer siz kendinizi 100 kişiden daha aşşağı görüyorsanız bilemem benim şehrimin adını kimliğinde taşıyıp birilerini bazı mevkilere getiriyorsanız o kişilerin yonttuğu kazıklarda banada batıyorsa ,ucu bana dokuyorsa sivasa ve sivaslıya dokunuyorsa ben fikrimi derim demeyede devam edeceğim OLİMPİYATdemişin fb maçına gidilmiyor demişin onlarada kısaca cevap veriyim ,olimpiyat neresi ?nasıl gidilir nasıl dönülür kaçssatte olimpiyat civarı boşalır bilirmisin ?sivasspor ostadda hiçbirzaman yalnız kalmadı 10 bin kişiyle 35 binkişiyle doldurduk ALLAH a şükürler olsun ,bende hiç yalnız bırakmadım,FB maçına gelince kimseye sivastakiler gibi 5 tl ye bilet satılmıyor 50 tl ye satılıyor,onuda gişeden satmıyorlar yok internete gireceksin ,yok biletixe üye olacaksın,yok şifre alıp kredi kartıyla ödeme yapıp gişeden bileti öyle alacaksın diyorlarsa bu bahanedir ben 75 tlye karaborsa kartla fblilerin içinde izlemek zorunda kaldım bunlar elbetteki bahanedir bunları bilmeden boş boş konuşma önce ben burda kimseye kinkusmuyorum gerçekleri konuşuyorum modlar buna izin vermemeli diyorsun elinden geleni ardına bırakma kardeş
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...