Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Buruk'un yerine Uygun
Alt 06.02.2016, 09:45   #12
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Buruk'un yerine Uygun

Şu gün Bülent Uygun gelse dahi ben umutsuzum. Düştüğümüz tescillendi sayılır. Hadi Bülent Uygun geldi bu sene de yırttık kaldık ligde diyelim. Seneye yine bu yönetim anlayışı bizi düşmeme mücadelesi vermeye mahkum edecek. Artık yönetim heyecanını kaybetmiştir. Bir an evvel düşelim yahut düşmeyelim yönetim değişmeli. Artık Mecnun Bey takımın başından ayrılması gerekiyor. Tamam teknik direktörlerimiz hatalıydı ama bunun önünde yönetimde ki hatalar var. Artık boş beleş oyuncularla ligde kalalım mantığı ile bir yere varamayız. Eğer asıl amaç ligde başarılı olmak değilde, sadece ligde tutunmaksa gidelim alt liglerde oynayalım. Hakeden çıksın Süper lige.. Sivasspor bu değil eğer Sivasspor buysa ben ilk planda bu takımı tutmuyorum. Gönlümdeki takım Sivas Belediye'dir. En azından adamlar çalışıyor, emek sarf ediyorlar. Sivasspor hala yan gel yat...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla