Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçlara başka forma ile gelenler var
Alt 08.05.2009, 10:09   #46
MERİTHAN58
Acemi Yiğido

MERİTHAN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 42 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 MERİTHAN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçlara başka forma ile gelenler var

Alıntı:
SavLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ee bende istanbulda bazen sivasspor forması giyiyom gs maçlarına gidiyom napıyım svs forması giymiyimmi ?

3 büyükleri herkez kabullenmeliki milyonlarca taraftarlarındanda nasıl kabul edildiği belli oluyor.

+kimse bana kızmasın ben GALATASARAYLIYIM ama memleketim olduğu içinde SİVASSPOR u desteklerim.

ama şöyle bir gerçek var sivas daha 4. büyük OLAMADI. bu büyüklük öle 1 sene lider olmak şampiyon olmakla olmuyor.

diğer 3 büyüğün ASIRLIK tarihleri var.

tamam sivas bu yolda ilerliyor ama böyle diğer rakipleri dışlayarak ırkçılık yaparak bi yere GELEMEYİZ.
O zaman sen başarı için SİVASSPORU destekleyenlerdensin. BU takım bu kadar başarılı olmasa senin umrunda olmaz SİVASSPOR.

bize gerçek taraftar lazım başarı taraftarı değil. BİZ 3.ligtede bu takımın taraftarıydık şimdide bundan sonra amatör kümeye düşsede bu takımın taraftarıyız.

Büyüklük kupayla şampiyonlukla ölçülmez taraftar büyükse takımda büyük olur.
İngilterede Almanyada 2 lig takımlarına bak anlarsın beni. Benim şehrimin takımı başarısız diye gidip Büyük diye adlandırılan takımları desteklemezler.
senin büyük dediğin takımları bile bahsettiğim takımlar kadar taraftarı yok.

yıllardır bizi kandırmışlar büyükler diye.

Bizim için büyük takım Bizim olan takımdır. Birkez bile stadını görmediğimiz takım değil. o büyük takımları tutanların çoğu daha o takımların stadını bile görmemiştir yazık yazık.