Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Maçlara başka forma ile gelenler var
Alt 08.05.2009, 10:49   #47
SavLo
YASAKLI ÜYE

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SavLo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçlara başka forma ile gelenler var

Alıntı:
MERİTHAN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O zaman sen başarı için SİVASSPORU destekleyenlerdensin. BU takım bu kadar başarılı olmasa senin umrunda olmaz SİVASSPOR.

bize gerçek taraftar lazım başarı taraftarı değil. BİZ 3.ligtede bu takımın taraftarıydık şimdide bundan sonra amatör kümeye düşsede bu takımın taraftarıyız.

Büyüklük kupayla şampiyonlukla ölçülmez taraftar büyükse takımda büyük olur.
İngilterede Almanyada 2 lig takımlarına bak anlarsın beni. Benim şehrimin takımı başarısız diye gidip Büyük diye adlandırılan takımları desteklemezler.
senin büyük dediğin takımları bile bahsettiğim takımlar kadar taraftarı yok.

yıllardır bizi kandırmışlar büyükler diye.

Bizim için büyük takım Bizim olan takımdır. Birkez bile stadını görmediğimiz takım değil. o büyük takımları tutanların çoğu daha o takımların stadını bile görmemiştir yazık yazık.
benle taraftarlık için tartışma zararlı çıkarsın.

sen hiç sivasdan kalkıp KM lerce uzağa deplasmana gittinmi öle komşu şehirlere değil 12 - 15 satlik şehirlere gittinmi ?

biz yeri geliyo BİNLERCE KM uzağa takımı desteklemeye gidiyoruz. ( almanya - italya - romanya )
Basket ( baya - bayan )
voleybol ( bay - bayan )
tekerlekli sandalye ( engelsiz aslanlar )
su topu . hemtbolu . biniciliği
minik alt yapı maçları desteklemeleri bunları yaptığımız için BÜYÜK TARAFTAR oluyoruz.

bu işin GALATASARAYLILIK YANI..

SİVASSPOR yanı olan kısım ise tabikide sivasspor u hem başları hem memleketim diye destekliyorum.

sen bnm gerçek taraftarlılığımı ölçücek kişide değilsin bunu böyle bil.

bi takıma büyük demen için o Takımın ( kupası , başarısı olmalı )

bak sen bile AVRUPADAN örnek veriyon al sana ( İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE ) adamlar amatörde oynuyo nerde ise 10.000 i aşkın en düşük maçları.

ha büyükler bizi kandırıyo lafına ise dicek lafım yok herşey ortada.

( Üç Büyükler’in taraftarlarının eğitim durumlarına göre yapılan araştırmada Fenerbahçelilerin yüzde 39,30’u lise ya da daha üst eğitim düzeyinde. Beşiktaşlılarda bu oran yüzde 37,50 iken Galatasaraylılarda bu oran 37,06. )
SavLo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır