Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İthal Taraftar İstiyoruz...
Alt 01.04.2012, 16:25   #21
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 920 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: İthal Taraftar İstiyoruz...

Bu sesınız rahat 10 Yıldır var Ey sivaslı ve sivassporlu dostlar bu takım ıcın evınden ısınden gucunden o kadar cok gerı kalan adamlar varkı ama kıymet bılınmezse ıstanbul takımlarına yok cekılmedıgı ve sıvas genclerını hor goruldugu surece bı sey beklemeyın Yönetımın ve ıs adamların icraatı lazım sivas gıbı memlekette ben her deplasmana gıderdım ama sımdı kapıdakı it gıbı goruldukce hangı ınsan oglu gıder maca muca aman der gecer bı bakın ankaraya bı bakın bankasyadakı takımlara tribun o dersın bız sıvassporlu gencler olarak tek beklentımız destegı ıstıyorsanız menfaat yapmanız lazım sahsen konusmuyorum sıvas gencı 1 2 4 sene gelır sonra gelmez kalıcı yapmalısınız Yönetıme Seslenıyorum Teşekkürler Saygılarla Yiğido Gençlik Turan