Tekil Mesaj Gösterimi
Yeniden Süper Lige...
Alt 23.06.2016, 20:15   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yeniden Süper Lige...

Sivasspor yönetimi kaptan Adem Koçak ile devam kararı aldı. Kaptan Koçak ile haber editörümüz tarafından yapılan görüşmede, kararın doğruluğu teyid edildi.

Koçak; "Yeniden Süper Lige çıkacağız"

Sivassporumuzun kaptanlığını yapan Adem Koçak, "Sivassporumuzun Süper Ligden düşmesinde bizlerin katkısı oldu ise, şampiyon edip yeniden süper lige çıkarılmasında da bizler olmalıyız" dedi. Kaptan Koçak "İyi gününde yanında olup zor durumunda ise bırakıp gidilmezdi, bu bize yakışmazdı. Sivas'ı Sivasspor'u ve yiğidoları çok sevdiğimi hemen herkes biliyor. Sivas'i kendi memleketim gibi seviyorum. Aynı toprakların çocuğuyuz. Kulüple olan bağlantımda ne gibi ve nasıl fedakarlık gerekiyorsa onu yapıyorum. Konu Sivasspor ise asla para söz konusu olmamalıdır. Vefa ise vefa, feda ise Sivassporumuza herşey feda olsun. Takımımız Sivassporla, Sivas'la ve Yiğidolarla buluşmayı özledim. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum" şeklinde konuştu.

Sivassporun mutlaka bu sezon sonu şampiyon olarak yeniden Süper Lige çıkacağına inandıklarını belirten Koçak hafta sonu Sivas'ta olacak.

Vefa ve feda sezonu olduğunu belirten birçok futbolcunun Sivassporda kalarak yeniden şampiyon olmak üzere söz verdikleri öğrenildi.

Sivasspor.Com Özel haberi...

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 11 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...