Tekil Mesaj Gösterimi
Büyük Konfeti Şov Hazırlığı (Galatasaray Maçı)
Alt 08.02.2015, 13:29   #1
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Büyük Konfeti Şov Hazırlığı (Galatasaray Maçı)

Biraz bu konuyu açmak için erken olsa da Sivas'ta olmadığım için uzun süredir maçlara gidemedim ve heyecanla Sivasspor'umuzun maçlarını bekliyorum, Galatasaray maçında tüm taraftarlarımızı Konfeti Şov yapmaya çağırıyoruz. Herkes imkanı doğrultusunda kağıt keserek ya da matbaada kestirerek Galatasaray maçında 58. dakikada muhteşem bir Konfeti Şovu yapalım. Sadece ben tek başıma 100 kişilik konfeti sözü veriyorum. 100 kişilik konfetiyi kendim hazırlayıp, poşetleyeceğim. Bize destek vermek isteyen herkes kaç kişilik konfeti hazırlayabileceğini belirtirse daha etklili bir çağrı olur diye düşünüyoruz. Sivasspor sevdalılarından ve Sivasspor'un her zaman desteği olmuş esnaflarımızdan desteklerini bekliyoruz.. Şimdiden muhteşem bir maç ve eğlenceli bir tribün olması dileğiyle, bizi destekleyecek olan herkese teşekkürler...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 15 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...