Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 5 Milyon Sivasspor'a sahip çıkmalı...
Alt 14.07.2016, 18:08   #8
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: 5 Milyon Sivasspor'a sahip çıkmalı...

Adamin biri vali olmus babasini yanina cagirtmis gayesi oglunun vali olmasini görmesi; bak adam oldun demesi icin.

Baba hic orali olmamis bakmiski baba gelmiyor,babyi yanina getirebilmek icin jandarma göndermis babasinin kapisina.Adamcagizi yaka paca getirmisler.
Vali babasina dönmüs demiski ;"bak bana diyordun sen adam olamazsin diye okudum vali oldum demis"
Babasida ogluna demiski;"okudun okumasina ama hala adam olamadin"demis
Valide sormus babasina bak vali oldum daha ne istiyorsun?
Babada cevap vermis; babani karsina böyle yaka paca getirerekmi ....

Diyecegim o ki 4-5 Milyon Sivaslidan bahsetmek Sivasspor´a yarar getirseydi bu takim küme düsmezdi.Siz Vali olarak ne verebiliyorsunuz bu takima bu önemli.Cekli cakli kelimelerle bu takim rayina oturamaz.
Sivas daki Sivasli takimina sahip cikmadi.Mademki valisiniz Sivas i temsil ediyorsunuz o vakit birseyler yapacaksiniz,buna mecbursunuz.

Vali olmaniz sizin bu sehire karsi sorumluluklarinizin oldugunu hic bir zaman unutturmamalidir.
Mademki bu sehirin valisisiniz birseyler yapmak zorundasiniz ve buna mecbursunuz....
Bu taraftar sizi türbünde seyirci olarak degil aktif bir SIVASSPOR taraftari olarak görmek ister....
Yoksa Vali, baba iliskisinden öteye gidemezsiniz sayin Gül....Sivasli takimina sahip cikan Vali ister karsidan bakan Vali degil....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla